بهروان: اصلاح اساس نامه سریعتر انجام شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا بهروان عضو مجمع فدراسیون فوتبال درباره زمان احتمالی برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون تا مهر و آبان فرصت برگزاری انتخابات را دارد فعلا زمان داریم و می‌توانیم تا آن موقع روند اصلاحات را پیش ببریم.

غلامرضا بهروان درباره تجهیز ورزشگاه‌ها به امکانات نوری به منظور برگزاری رقابت‌‌‌های لیگ برتر در هنگام شب، افزود: به هر حال ورزشگاه نساجی بازسازی شده بود ولی عاری از اشکال نبود ما این ایرادها را برطرف کردیم و الان مشکلی ندارد.

بهروان در واکنش به اینکه با توجه به برگزاری لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در صورت شروع لیگ، تیم‌‌‌های آسیا باید تا اواخر مرداد و شهریور در کوران مسابقات باشند، گفت: متاسفانه ما مقداری تحت فشار خواهیم بود که در همه جای دنیا این اتفاق رخ خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه به نظرم فدراسیون در مجمع آتی باید اصلاحات را با رنگ دیگری مشخص کند به راحتی قابل بررسی باشد، ابراز کرد: البته پیشنهاد من این است که پیش نویس اساس نامه را برای همه قابل رویت کنند.

بهروان با اشاره به اینکه چه اشکالی دارد که ما نظرات دیگران را هم بدانیم؟ اهالی رسانه هم باید در این روند مشارکت داشته باشند، اظهار کرد: آنها یکی از ارکان فوتبال هستند که فیفا به رسمیت می‌شناسد.

وی با بیان اینکه روستایی و عشایری در فوتبال نماینده دارد اما رسانه‌ها حضور ندارند و باید از نظرات بزرگان رسانه استفاده کرد، تصریح کرد: ما باید شفاف سازی را در دستور کارمان بگذاریم از طرفی در اساس نامه جدید باید از گنگ بودن مفاد پرهیز شود اساس نامه کنونی گنگ است و هر کسی به نفع خود تفسیر می‌کند.

بهروان درباره پیشنهادهایش برای اصلاح اساس نامه کنونی یادآورشد: من پیشنهادهایی مبنی بر افزایش نمایندگان فوتسال و فوتبال ساحلی به مجمع داشتم چرا که ما لیگ‌های قابل قبول این دو رشته را داریم و توانستیم در جام جهانی روی سکو بایستیم.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از طرفی باید جامعه زنان نیز مشارکت قابل قبولی در مجمع داشته باشند فدراسیون فوتبال باید الزامات فیفا را قبول کند و ضمن حفظ استقلال خود، قوانین داخلی را هم مدنظر داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید