بهترین بازیکن لیگ برتر فوتبال از دیدگاه مصلح!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شایان مصلح مدافع با اخلاق فوتبال ایران در پاسخ به اینکه بهترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران از نظر شما چه کسی است؟ ابراز کرد: ما بازیکن خوب در لیگ برتر زیاد داریم ولی فکر می‌کنم مهدی کیانی فوتبالیست بسیار خوبی است به نظر من و در حال حاضر می‌شود گفت بهترین فوتبالیست ایران.

شایان مصلح در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است با آغاز لیگ، خللی در نتیجه‌گیری تیم‌های بالای جدولی ایجاد می‌شود یا خیراظهار کرد: قطعاً خللی به وجود می‌آید. چون با این شرایط که لیگ حدود یک ماه تعطیل شده، اکثر بازیکنان از فرم بدنی خود خارج شده‌اند و هر چقدر هم در خانه اختصاصی تمرین کنند، نمی‌تواند مانند تمرینات گروهی آماده باشد.

مدافع با اخلاق فوتبال ایران با بیان اینکه بهترین اتفاق سال ۹۸ آشنا شدن با آدمی‌بود که حالا شاید بعدها در مسیر زندگی ام قرار بگیرد، افزود: ان شاء الله سال ۹۹ سال بهتری برای همه باشد مخصوصا برای بهترین بازیکن ها. نوروز را در قرنطینه در ییلاق لارستان رودبار بودم. ولی الان طبق خواسته باشگاه به اصفهان آمدیم که تمریناتمان شروع شود و دوباره اعلام کردند که تمرینات تعطیل است و باید دوباره قرنطینه شوم.

مصلح با بیان اینکه فوتبالیست‌ها باید زودتر بدانند که رقابت‌ها از چه زمانی آغاز می‌شود، گفت: این حق آنان است چرا که باید بدانند چه زمانی لیگ آغاز و به پایان می‌رسد تا تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کنند و در فرم مسابقات قرار بگیرند.

بهترین بازیکن فوتبال ایران در واکنش به اینکه گفته می‌شود در صورت نیمه‌تمام ماندن لیگ، پرسپولیس باید به‌عنوان قهرمان معرفی شود، تصریح کرد: اگر قرار باشد قهرمان نیم‌فصل یا تیم بالای جدول قهرمان شود، بی‌عدالتی ایجاد می‌شود. باید منتظر تصمیم نهایی فیفا باشیم و بهتر است پیرو تصمیمی‌باشیم که فدراسیون جهانی فوتبال برای همه لیگ‌های جهان می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید