بهتاش فریبا: نامجومطلق می‌تواند به استقلال کمک زیادی کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال در پاسخ به اینکه برای آینده استقلال چه کاری باید انجام داد؟ گفت: زمان زیادی برای این تیم باقی نمانده است، فکر می‌کنم مسابقات در نهایت ۴۰ روز دیگر آغاز شود و این تیم برای آماده‌سازی حداقل به ۴۵ روز تمرینات پیش از شروع فصل نیاز دارد.

بهتاش فریبا اظهار کرد: باید به بازیکنان ۱۰ روز استراحت داد و بعد تمرینات را استارت زد. مدیران استقلال باید قرارداد علی کریمی‌را تمدید کنند تا او در استقلال بماند چرا که این تیم به وجود این بازیکن نیاز دارد.

او در پاسخ به اینکه آیا مدیران استقلال به دنبال آلکس نوری هستند؟ ابراز کرد: او به طور حتم هندوانه سربسته است و شاید به موفقیت نرسد. در مقطع فعلی و با توجه به شرایطی که این تیم دارد، نامجومطلق می‌تواند به استقلال کمک زیادی کند.

بهتاش فریبا درخصوص اینکه اتفاقات و حاشیه‌هایی که منجر به جدایی فرهاد مجیدی شد چقدر در این ناکامی‌تاثیر داشت؟ گفت: نباید در حال حاضر نبش‌ قبر کنیم و بخواهیم از اتفاقاتی حرف بزنیم که مربوط به گذشته است.

او خاطرنشان کرد: من همان موقع حرف زدم و گفتم سعادتمند و مجیدی اشتباه کردند اما این تیم شکل خود را پیدا کرده بود. آنها با نمایش عالی و شکوهمند به الاهلی سه گل زدند و به نظر من استقلال به خستگی و ناداوری باخت.

بهتاش فریبا در پاسخ به اینکه استقلال با شکست مقابل پاختاکور ازبکستان از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد، چرا؟ گفت: برای اینکه این تیم جان نداشت.استقلال در عرض هفت روز، سه بازی سنگین را در لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشت که فشار زیادی را به این تیم وارد کرد و باعث شد تا انرژی آبی‌پوشان تحلیل برود. این یک مقایسه و آمار است. شما به عملکرد مسعود ریگی در بازی‌های گذشته نگاه کنید. او یکی از استاندار‎دترین فوتبالیست‌های ایران است. در لیگ برتر ایران در هر بازی بالای ۱۲کیلومتر می‌دوید اما در بازی با پاختاکور نای بازی کردن نداشت و تعویض شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید