بهتاش فریبا: دیاباته در بازی استقلال و الشرطه عراق روز خوبی نداشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار استقلال و الشرطه عراق گفت: دیاباته در این بازی روز خوبی نداشت و به نظر می‌رسد که بدن او آماده نبود.

بهتاش فریبا افزود: البته برای یک بدنساز خیلی سخت است یک تیم را ۳ بار به خاطر تعطیلی ها، کرونا و … آماده نگه دارد. البته به این هم اشاره کنم که شیخ اثر خودش را می‌گذارد و او حداقل تیم حریف را عقب نگه می‌داشت.

او همچنین یادآورشد: روی گلی که استقلال زد کار به نسبت ساده ای صورت گرفت اما کسانی که توانایی ذهنی خوبی دارند می‌توانند راحت چنین پاس هایی بدهند مثل کریمی‌که به موقع اسماعیلی را در فرصت قرار داد و او هم ضربه زد و مطهری کار را تمام کرد.

وی همچنین تصریح کرد: در نیمه اول بازی خوبی از طرف استقلال شاهد نبودیم و خط هافبک ما یک خط نامتعادل بود. نه پاس آنچنانی به مهاجمان دادند و نه مالکیت میدان را در اختیار داشتند. در این نیمه کمبود یک بازیکن بازیساز کاملا مشهود بود.

بهتاش فریبا ادامه داد: گلی که خوردیم روی ارسال بود و تیم‌های عراقی معمولا روی ارسال‌ها خوب کار می‌کنند. به جز آن، یکی دو موقعیت برای حریف به وجود آمد که یکی از آنها را حسیی خوب دفاع کرد. دو مدافع وسط ما در این بازی از رو به رو خوب سر می‌زدند ولی از کنار باید مقداری روی این موضوع کار شود.

بهتاش فریبا در پایان صحبت هایش تصریح کرد: کار برای تیم فوتبال استقلال پیچیده شده و باید ۲ گل بزنیم و مراقب باشیم. البته استقلال چاره‌ای جز برد ندارد و باید هجومی‌فوتبال بازی کند و من امیدوارم در نهایت شرایط به شکلی رقم بخورد که کار به کارت زرد و قرمز و اینگونه مسائل نکشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید