بهتاش فریبا: تیم استقلال باید از اعتبارش در آسیا دفاع کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهتاش فریبا بازیکن و مربی سابق تیم استقلال درمورد بازگشت استراماچونی گفت: من همیشه از حضور استراماچونی حمایت کردم. حتی زمانی که تیم با او نتیجه نمی‌گرفت.

بهتاش فریبا افزود: خیلی‌ها انتقاد کردند اما جزو حامیانش بودم چرا که روند تیم مشخص بود که او کارش به خوبی انجام می‌دهد. معتقدم به فرهاد هم باید وقت بدهند. با این وجود امیدوارم سعادتمند و گروهش بتوانند استراماچونی را برگردانند.

بازیکن و مربی سابق تیم استقلال که به دعوت نصرالله عبداللهی به تمرین تیم استقلال رفته بود و البته آنطور که خودش می‌گوید غمگین و نگران از تمرین بازگشت ابراز کرد: ای کاش نمی‌رفتم سر تمرین. تیم باید برود قطر برای بازی‌‌‌های لیگ قهرمانان اما در تمرینات نهایتا ۵ بازیکن اصلی و بقیه نفرات جوان بودند.

بهتاش فریبا با بیان اینکه اگر بازیکنان به تمرین بیایند هنوز فرصت جمع شدن تیم هست گفت:” امیدوارم این اتفاق بیفتد چون این تیم در کنار هم بازی کرده و با چند جلسه تمرین در قطر می‌تواند دوباره سر و شکل بگیرد. در غیراینصورت شرایط خیلی سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم بگویم جوان‌ها بد هستند اما استقلال باید چند روز دیگر به مصاف تیم هایی برود که دستمزد یک بازیکنشان به اندازه کل بودجه تیم ما است. از طرفی تیم هم نمی‌تواند به بازی‌‌‌های لیگ قهرمانان نرود. استقلال تیم بزرگی در آسیا است و دو قهرمانی در جام باشگاه‌ها دارد و باید از اعتبارش دفاع کند. متاسفانه شرایطی که امروز دیدم نگرانم کرد.

بازیکن و مربی سابق تیم استقلال یادآورشد: متاسفانه هیچکدام از بازیکنان نیامده بودند و این خیلی نگران و ناراحتم کرد. بنده خدا عمو نصی با تلفن با این بازیکنان تماس می‌گرفت و پاسخگو نبودند.

بهتاش فریبا گفت: دلم برای مربیانمان سوخت. من شنیده ام محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات گفته که آن ۵ بازیکنی که قراردادشان تمام شده باید در تمرینات شرکت کرده و آسیا استقلال را همراهی کنند. اگر اینطور است چرا بازیکنان در تمرین حضور پیدا نمی‌کنند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید