بهاروند: بدهی باشگاهها یکی از معضلات اصلی فوتبال است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: طی سال‌‌‌های گذشته بسیاری از استادیوم‌ها الزامات و استانداردهای لازم را نداشته و با اجرای طرح صدور مجوز حرفه ای به سمتی پیش رفتیم که اکنون اکثر استادیوم‌‌‌های موجود دارای استاندارد و این مجوز هستند.

حیدر بهاروند ابراز کرد: در حال حاضر بدهی باشگاهها یکی از معضلاتی است که باید حل شود و راهکاری برای آن اندیشید و بیشترین بدهی ما برای حضور بازیکنان خارجی است که باید برنامه ریزی دقیقی در این خصوص داشته باشیم.

لازم به ذکر است؛جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ظهر امروز در حالی با حضور حیدر بهاروند، مهدی محمدنبی، داریوش مصطفوی، سید محمد کاظم اولیایی،محمود شیعی، غلامرضا بهروان، اعتمادی،دکتر زرین مهر،، سعید عباسی، حسین آل اسحاق، هاشمی، نیرآبادی، خزایی، سهیل مهدی، حمیرا اسدی، نیر آبادی، محمدرضا کسرایی، بابوئی و جعفری در مرکز ملی فوتبال برگزار شد که در این نشست ابتدا سهیل مهدی گزارشی از روند فعالیت صدور مجوز حرفه ای و نکاتی که باشگاهها باید رعایت کنند، ارائه کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال هم در این نشست گفت: خوشبختانه با همراهی صورت گرفته در خانواده فوتبال و میان باشگاهها،هیات ها،ادارات کل ورزش و جوانان،ستاد ملی مبارزه با کرونا،ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال،رسانه‌ها و….رقابت‌‌‌های باشگاهی در سطوح مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا به بهترین شکل برگزار شد.

ضمن اینکه به جز برگزاری مسابقات اردوهای تیم‌‌‌های ملی مختلف،دوره‌‌‌های برخط داوری و آموزشی هم در این مدت به انجام رسید. در حوزه زیرساخت،با توجه به تاکیدات مکرر کمیته صدور مجوز حرفه ای ( بدوی- استیناف) اعطا مجوز حرفه ای( بین المللی- ملی) بستگی به عمکلرد صحیح و استاندارد باشگاهها دارد و در صورت عدم احراز به هیچ عنوان این امتیازات داده نخواهد شد و مسئولیت قانونی آن بر عهده مدیران و اعضا هیات مدیره و مجمع باشگاههای مخاطب می‌باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید