بهادری: ما به دنبال آوردن گواردیولا به مسجد سلیمان هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عطاالله بهادری رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان با اشاره به انتقاداتی که در فضای مجازی از مدیران این باشگاه می‌شود، گفت: عزیزان باید به امکانات ما نگاه کنند.

عطاالله بهادری با بیان اینکه شهر ما هنوز فرودگاه یا یک هتل خوب ندارد، اظهار کرد: زیرساخت‌های شهر مشکل دارد و تا شهرهای بزرگ و با امکانات است کمتر بازیکنی به این شهر می‌آید.

وی افزود: باید چند سال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر بماند و به آن توجه شود تا مسئولین شهری، استانی و کشوری زیرساخت‌ها را درست کنند و به ما امکانات بدهند. باید شرایط را تحمل کنیم. بزرگ‌ترهای شهر جوان‌ها را راهنمایی کنند.

بهادری ادامه داد: ما هم به دنبال گواردیولا هستم اما آیا می‌توانم او را بیاورم؟ این‌ها واقعیت‌های موجود است و طبق آن باید جلو برویم. همشهریان باید کمک کنند و جلو تفرقه و شکاف را بگیرند. اگر تیم در لیگ برتر نبود هر روز نام تیم و شهر مسجدسلیمان و همچنین توجه به مشکلات در رسانه‌ها گفته نمی‌شد.

وی ابراز کرد: باید به این مسائل توجه کنیم تا ان شاالله با استفاده از این فرصت تیم‌داری برای زیرساخت‌های شهر و منطقه اقدام شود. اگر بازیکن لیگ یکی و جویای نام استفاده می‌کنیم بدلیل سقف بودجه و مسائل مالی است. چون نداریم که میلیاردی به بازیکن پول بدهیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: شما ببینید بازیکنی که از تیم ما رفت چقدر پول گرفته در حالی که کل پولی که در سال گذشته به ما رسید ۷ میلیارد بود. همشهریان ما باید به این مسائل توجه کنند و خرده نگیرند.

بهادری یادآورشد: ما در قبال مسئولیت در تیم نفت حقوقی دریافت نمی‌کنیم و مانند شما عزیزان به عشق شهر و زادگاهمان فعالیت می‌کنیم. توقع داریم که دوستان، عزیزان، دلسوزان و همشهریان ما در تصمیمات و انتخاب‌هایی که توضیح دادم، ما را درک کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید