بهادری: تیم اترک باقدرت در این رقابت‌ها حضور می‌یابد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی درخصوص لیگ برتر کشتی گفت: اترک باقدرت در این رقابت‌ها حضور می‌یابد و اعضای تیم را کشتی گیران استان تشکیل می‌دهند.

کوروش بهادری هدف حفظ سهمیه و محک بازیکنان استان در میادین کشوری را برای شرکت در رقابت‌ها برشمرد و گفت: پخش رقابت در شبکه‌های سراسری عامل مهمی‌در حفظ انگیزه کشتی گیران است که می‌تواند قهرمان‌پروری‌ها را به جریان بیندازد.

وی با اشاره به حضور تیم اترک در لیگ برتر افزود: تیم اترک به‌عنوان نماینده خراسان شمالی و همچنین نایب قهرمان دوره گذشته لیگ برتر با حضور در رقابت‌ها به شکل تیمی‌کاملاً بومی‌سعی در نمایش توانمندی‌ها خود در لیگ امسال را دارد.

بهادری همچنین ابراز کرد: حضور تیم‌ها در مرحله نخست لیگ‌ها با فراز و نشیب همراه است و الزامی‌وجود ندارد تا همه تیم‌ها قوی باشند اما با ادامه تیم‌های قوی به مراحل بالاتر می‌روند که مسابقات را جذاب‌تر می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به تشکیل تیم کشتی اترک خراسان شمالی با حضور کشتی گیران بومی‌در دقیقه ۹۰، افزود: به لحاظ رده‌بندی با تیم‌های هم‌گروه خود به‌هیچ‌عنوان قابل قیاس نخواهیم بود ولی امیدواریم کشتی گیران استان نتیجه مناسبی را در این رقابت‌ها کسب کنند.

او افزود: اترک یک تیم جوان و زیر ۲۰ سال است که این رقابت‌ها موجب کسب تجربه و تزریق انگیزه و روحیه به آنها خواهد بود. مسابقات این تیم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خواهد بود و به‌زودی کشتی گیران راهی تهران می‌شوند.

حال باید دید حضور تیم اترک در لیگ برتر می‌تواند آورده‌ای برای خراسان شمالی داشته باشد یا ضررهایی بیشتر از فواید آن نصیب استان می‌شود.

بهادری در این باره ابراز امیدواری کرده و گفته: ما به دنبال همچین فرصت طلایی بودیم تا توانایی‌‌‌های خود را به نمایش بگذاریم از پیروزی در این لیگ امیدواری بسیاری دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید