بهادری: تارتار به نفت مسجدسلیمان پاسخ منفی داده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عطاالله بهادری رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد وضعیت مذاکرات مدیران این باشگاه با مهدی تارتار گفت: سرپرست باشگاه با تارتار صحبت کرد که پاسخ او برای ادامه همکاری منفی بوده است.

عطاالله بهادری با تاکید بر اینکه اگر تارتار دوست داشت، با باشگاه نفت مسجدسلیمان همکاری می‌کند؛ وگرنه باید سرمربی جدیدی انتخاب کنیم، اظهار کرد: یزدی گفت تارتار پاسخ منفی داده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه فعلاً خودمان هم معلق هستیم، چه برسد به تارتار. همه چیز به نتیجه جلسه روز دوشنبه بستگی دارد، ابراز کرد: با این شرایط ما هم کنار می‌رویم.

بهادری درباره وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نمایندگان شهرهای آبادان و مسجدسلیمان و استاندار خوزستان، روز دوشنبه با رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی‌و وزیر نفت دیدار خواهند کرد که در آن، درباره وضعیت تیم تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما مطابق قانون نمی‌توانیم پس از پایان شهریور فعالیت کنیم. منتظریم این جلسه ختم به خیر شود و ادامه فعالیت‌ها را اعلام کنند. پس از آن موضوع مربی یا بازیکنان را پیگیری می‌کنیم.

بهادری درباره پیشنهاد حبیب فرعباسی از استقلال و اینکه آیا مبلغی برای رضایتنامه او تعیین شده است یا خیر، بیان کرد: هنوز نه. ابتدا باید وضعیت باشگاه‌های نفتی از جمله نفت مسجدسلیمان تعیین تکلیف شود و پس از آن درباره سایر مسائل تصمیم می‌گیریم.

او ادامه داد: فرعباسی با ما قرارداد دارد، اما وضعیت این بازیکن به سرمربی بستگی دارد. ما با نظر سرمربی بازیکنان را نگه می‌داریم و باید ببینیم سرمربی تیم، چه بازیکنانی را در نظر دارد. فرعباسی همشهری ماست و از همین شهر به جایگاهی رسیده است که تیم‌های مختلف به دنبال او هستند.

بهادری درباره تغییر و تحولات اخیر باشگاه نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: نصیریان‌دوست از مدیرعاملی باشگاه کناره‌گیری کرد که ما با این استعفا مخالفت کردیم، اما او اصرار دارد که حتی عضو هیئت مدیره باشگاه هم نباشد. مدیرعامل منطقه ویژه باید در مورد وضعیت مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید