بهادری: بودجه مشخصی برای نفت مسجد سلیمان وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عطاالله بهادری رئیس هیات مدیره نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه به نظر می‌رسد از شرایط فعلی دلخور است، گفت: دلخورم چون فرصت سوزی می‌کنند. الان باید تیم برای مسابقات فصل جدید آماده شود اما بودجه اش مشخص نیست.

عطاالله بهادری اظهار کرد: شما ببینید تیم‌های کرمانی چگونه هزینه می‌کنند. گل‌گهر سال گذشته هزینه کرد تا در لیگ بماند و امسال ببینید چقدر هزینه کرده است اما تیم‌های نفتی بلا تکلیف هستند.

وی افزود: ما سال گذشته تیم را با ابتدایی‌ترین امکانات هشتم کردیم و من از تمام بازیکنان که سال گذشته با جان و دل زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. الان مردم از این تیم انتظار دارند. باید کمک شود تا خدایی ناکرده تیم در معرض سقوط قرار نگیرد.

رئیس هیات مدیره نفت مسجد سلیمان همچنین تصریح کرد: نباید بگذارند دقیقه نود، بگویند در مسابقات شرکت کنید. الان فرصت سوزی می‌شود. برای جذب بازیکن طراز اول باید بودجه خوبی داشته باشیم. اگر پول نباشد نمی‌توانید بازیکن خوب بگیرید.

بهادری ابراز کرد: الان یک بازیکن درجه دو در لیگ برتر حداقل ۲میلیارد می‌خواهد. بازیکن به امکانات خوب اردویی نیاز دارد. ما تا جایی که در توانمان باشد کار می‌کنیم تا نیازهای تیم برطرف شود اما با این شرایط کار زیادی از ما سخته نیست.

او در مورد وضعیت ادامه کارش در باشگاه عنوان کرد: من هم رئیس هیات مدیره باشگاه هستم و هم رئیس هیات امنا اما پس از نامه وزیر نفت که به ما اعلام کرد هیچ گونه فعالیتی نشود کاری انجام ندادیم و الان هم با وجود اعلام سرلشگر رضایی، هنوز نامه رسمی‌نرسیده است.

بهادری در پایان خاطرشنان کرد: این باشگاه برای شرکت ملی نفت است و باید به صورت رسمی‌از این شرکت به شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب و بعد از آن به شرکت بهره‌بردای نفت و گاز مسجدسلیمان ابلاغ شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید