بنگر: می‌ترسم بلای نفت تهران سر پارس جنوبی هم بیاید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن بنگر مربی باشگاه پارس جنوبی در مورد خطر سقوط این تیم به لیگ یک گفت: تیمی‌کاملا آشفته را گرفتیم. نمی‌دانم در گذشته چه اتفاقی افتاد اما تیم از نظر روحی به هم ریخته بود.

محسن بنگر افزود: تراکتور مدعی را هم در آخرین بازی بردیم ولی تا کسی نیاید، نمی‌توانیم کاری کنیم. مثل آن سال در نفت تهران شده‌ایم. ۶-۷ بازی نباختیم، تراکتور و سیاه جامگان را هم بردیم بعد اعلام کردند خبری از پول نیست و در ۸ دیدار آخر هم امتیاز نگرفتیم و تیم سقوط کرد.

بنگر با اشاره به مشکلات تامین زمین تمرینی این تیم گفت: مجموعه تمرینی تیم در تهران هم اعلام کرده اگر تا چهارشنبه به ما پول ندهید، دیگر به این ورزشگاه هم راهتان نمی‌دهیم. مثل دوران قدیم باید در پارک تمرین کنیم.

وی افزود: مسئولی نداریم که بخواهد امکاناتی برایمان درست کند. خیلی از تیم‌ها تونل ضد عفونی دارند و پروتکل بهداشتی را رعایت می‌کنند اما ما فقط یک سرپرست به نام ایوب چراغی داریم که اگر یک روز پول داشته باشد، برایمان ماسک و دستکش می‌خرد و اگر نداشته باشد که همه چیز تعطیل است.

مربی باشگاه پارس جنوبی در مورد کمکی که وزارت نفت به باشگاه کرده، گفت: ‌۱۰ میلیارد پول داده‌اند اما اکنون این پول در تربیت بدنی است. باشگاه ما مدیرعامل ندارد و کسی حق امضا ندارد که برود این پول را بگیرد.

بنگرادامه داد: ۴میلیارد از خود تربیت بدنی داده‌اند و ۶ میلیارد آن باقی مانده که یک میلیارد آن در سازمان لیگ است و ۴ میلیارد آن در جای دیگر. کسی دلسوز این تیم نیست.حق تیم‌مان را نمی‌توانیم بگیریم. بعد می‌گویید به مگنو بلیت بدهند؟

وی با تاکید بر اینکه ۱۰روز دیگر بازی‌ها شروع می‌شود؛ کارگروه می‌خواهیم چه کنیم؟ بیایند وضع تیم را ببینند، تصریح کرد: ۸ روز دیگر با تیم‌های قوی و بالای جدول بازی داریم. مردم جم این تیم را دوست دارند.

مربی باشگاه پارس جنوبی با اشاره به اینکه چند بازیکن ما از جوانان جم هستند، یادآوشد: اگر این تیم نباشد، این بازیکنان باید لیگ ۵ بازی کنند. ما چیزی از آنها نمی‌خواهیم. بیایند با ما یک چای تلخ بخوریم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید