بلبلی: مگر می‌شود در این شرایط قهرمان مشخص شود؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد بلبلی وینگر تیم استقلال گفت: با تعطیلی کامل لیگ اصلاً موافق نیستم، ولی نمی‌دانم بعضی چطور می‌گویند که در این شرایط باید قهرمان لیگ مشخص شود! مگر می‌شود در این شرایط قهرمان مشخص شود؟

محمد بلبلی افزود: بچه‌های ما تلاش خودشان را کرده‌اند. درست است که در یک مقطع شرایط باشگاه بد شد و ما تا حدودی از شرایط آرمانی دور شدیم، اما شما فراموش نکنید که استقلال تیم کوچکی نیست.

وی ادامه داد: به‌خاطر ویروس کرونا هیچ‌چیز قابل پیش‌بینی نیست، اما امیدوارم هرچه زودتر بیماری کرونا ریشه‌کن شود تا بتوانیم در لیگ حضور پیدا کنیم، ضمن اینکه مردم عزیز کشورم هم بتوانند به ثبات رسیده و اینقدر دلواپس بیماری کرونا نباشند.

بلبلی با اشاره به اینکه متأسفانه من در شرایط بدی به استقلال اضافه شدم، تصریح کرد: از این بابت از خودم راضی نیستم، اما می‌خواهم در استقلال خودم را نشان دهم و می‌خواهم حقم را در این تیم بگیرم.

وی یادآورشد: خیلی از لیگ باقی مانده و فوتبال اصلاً قابل پیش‌بینی نیست که بخواهند در این فرصت قهرمان لیگ را مشخص کنند. به هر حال تیم‌های خوبی مثل استقلال و سپاهان هم مدعی قهرمانی هستند.

بلبلی خاطرنشان کرد: به‌نظر من جان انسان‌ها از هر چیزی مهم‌تر است. در این شرایط باید ابتدا به فکر جان مردم عزیز کشورمان باشیم و نباید هیچ حرکتی انجام شود که این بیماری بیشتر از این‌ها قربانی داشته باشد.

وینگر تیم استقلال درپایان درخصوص تمرینات ابراز کرد: مطمئناً برای هر تیمی‌و بازیکنی سخت است که اختصاصی تمرین کنند و بعد یکدفعه بخواهند بدون تمرین بدنسازی وارد لیگ شوند! اما این شرایط سخت برای همه تیم‌ها وجود دارد.

لازم به ذکر است، محمد بلبلی در ابتدای فصل با استقلال قرارداد امضا کرد و در این بین آبی‌ها متعهد شدند مبلغی را به عنوان رضایت نامه به باشگاه سپیدرود پرداخت خواهند کرد اما با گذشت چندماه چک‌‌‌های باشگاه برگشت خورده است.

در این بین برطبق قانون باشگاه سپیدرود می‌تواند اجازه بازی بلبلی را بگیرد اما مدیران استقلال قصد دارند هرچه زودتر پول رضایت نامه این بازیکن را پرداخت کنند تا مشکلی پیش نیاید.

تمرین تیم فوتبال استقلال مدتی است شروع شده است و بلبلی هم حضور فعالی در تمرین آبی پوشان داشته است تا بتواند خود را برای شروع دوباره لیگ برتر آماده کند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید