برگزاری مراسم معارفه تارتار در ذوب آهن اصفهان

تیم ذوب آهن استارت تمرینات آماده سازی خود برای فصل جدید را از امروز در ورزشگاه ملت اصفهان زد؛ پیش از شروع این تمرین، مراسم معارفه مهدی تارتار، سرمربی جدید ذوبی‌ها برگزار شد. صحبت‌‌‌های سرمربی ذوب آهن در اولین جلسه تمرینی اش با ذوب آهن را در ادامه می‌خوانید:

به حضور در ذوب آهن افتخار می‌کنم

از حضور در باشگاه بزرگ و پرافتخار ذوب آهن خیلی خوشحال هستم. آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که اهل تملق نیستم و صادقانه بگویم به حضور در ذوب آهن و شهر اصفهان افتخار می‌کنم.

با وسواس بازیکن جذب کردیم

وی با اشاره به کار سخت پیش رو ادامه داد: در فصل جدید کار بسیار سختی داریم. اما این امر شدنی است و تمام شرایط برای موفقیت فراهم است. برای جذب بازیکن وسواس زیادی دارم و تک تک بازیکنان را با بررسی‌‌‌های بسیار فنی و اخلاقی به خدمت گرفتیم.

01639218

بازیکنان نتیجه را در زمین تعیین می‌کنند

سرمربی ذوب آهن با ابراز امیدواری نسبت به درخشش بازیکنان تیمش گفت: امیدوارم که بتوانیم جواب اعتماد باشگاه را با نتایج خوب بدهیم چرا که بازیکنان هستند که نتایج را در زمین رقم می‌زنند. از تمامی‌بازیکنان می‌خواهم که با همه وجود در خدمت تیم باشند و زندگی حرفه ای در پیش بگیرند.

تلاش می‌کنیم ذوب آهن را به جایگاه قبلی برگردانیم

وی در پایان با اشاره به تلاش برای بازگرداندن ذوب آهن به روزهای اوج گفت: امیدوارم در کنار هم سال خوبی داشته باشیم. از مدیریت باشگاه و اعضای کمیته نقل و انتقالات و فنی تشکر می‌کنم. در گذشته نام ذوب آهن به تن حریفان لرزه می‌انداخت اما چند سالی است که این تیم افت کرده است. امیدوارم که بتوانیم با تلاش زیاد ذوب آهن را به جایگاه خوب گذشته اش برگردانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید