برومند: نامجومطلق مسئولیت سنگینی را قبول کرده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز برومند دروازه بان اسبق تیم فوتبال استقلال ضمن انتقاد از بازیکنی مثل کریمی‌که استقلال را طی هفته‌‌‌های اخیر همراهی نکرده است، گفت: واقعا ناراحت می‌شوم وقتی چنین صحبت هایی را می‌شنوم. چند روز پیش با بهروز رهبری فر صحبت می‌کردم.

پرویز برومند افزود: به او گفتم این نفرات که الان مبالغ میلیاردی می‌خواهند، در استقلال شدند فلانی و فلانی. ۲ سوال دارم، اولا این نفرات اگر از استقلال رفتند کدام تیم آنها را می‌خواهد؟ ثانیا اگر هم به تیم دیگری رفتند، سال بعد چه تیمی‌آنها را می‌خواهد؟

برومند در خصوص اینکه مجید نامجومطلق مسئولیت سنگینی را قبول کرده است، عنوان کرد: برای مجید نامجومطلق هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم موفق شود. نامجو مطلق در دوره بازی کردنش ستاره بی چون و چرا بود. امیدوارم در مربیگری هم همین اتفاقات برای او رخ دهد.

دروازه بان اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: روی صحبتم با برخی بازیکنان است که ناز می‌کنند،اگر شما به استقلال آمدید و این هوادار شما را به اینجا رساند خدا را خوش نمی‌آید با دل مردم بازی کنید. هر چند شما که مدعی ستاره بودن هستید چندان آش دهان سوزی نیستید ولی این هوادار در این برهوت بی ستاره ای دل به شما بسته است!

برومند در خصوص اینکه استراماچونی به استقلال بر نمی‌گردد و این باشگاه چند هفته را برای انتخاب سرمربی از دست داد، اظهار داشت: این صحبت را اولین نفر من انجام دادم. همان زمان گفتم این مربی به ایران بر نمی‌گردد چون یکسری مسائل را می‌دانستم.

برومند ابراز کرد: در این چند روز مسائلی را در مورد حضور این مربی در ایران شنیدم که مطمئن شدم بازگشت استراماچونی شدنی نیست. اینکه او با شیوه زندگی در کشور ما مشکلاتی داشته و …. همه به جای خود اما از ابتدا هم مشخص بود که مدیران استقلال نمی‌توانند او را برگردانند.

برومند خاطرنشان کرد: بازیکنی که ادعای ستاره بودن دارد، چندان آش دهان سوزی نیست ولی باید بداند این هوادار در این وضعیت بی ستاره ای، دل به او بسته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید