برومند: سعادتمند به خاطر لجبازی یک جام را از استقلال گرفت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز برومند سنگربان اسبق تیم تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است سعادتمند بیش از اندازه خودش را خراب نکند. او مدت‌ها هواداران را درگیر اسم استراماچونی کرد و تیم را از یک جام محروم کرد، حالا هم اسم نوری مطرح شده است.

پرویز برومند افزود: این مربی با پول ریالی وارد ایران نمی‌شود و بهتر است سعادتمند همان پولی را که برای چنین مربیانی در نظر گرفته خرج جذب بازیکنان خوب و وسایل تمرینی و حتی کادر فنی ایرانی مثل خود نامجو مطلق کند.

برومند در خصوص اینکه باشگاه استقلال طی روزهای گذشته خواستار جذب الکساندر نوری شده است عنوان کرد: در جلسه ای که با خود مدیرعامل استقلال داشتم به او گفتم آبروی استقلال ا حفظ کن.او خودش در همان جلسه گفت آرزو داشته روزی کنار امثال زرینچه و نامجومطلق عکس یادگاری بگیرد.

وی ادامه داد: سعادتمند به خاطر لجبازی یک جام را از استقلال گرفت و با مطرح کردن اسم نوری و استراماچونی اسم مربیان ایرانی را خراب کرد.من به عنوان برادر کوچک به او می‌گویم اگر می‌خواهد کاری انجام دهد با ۴ نفر بزرگ استقلال نه افراد کوچک مشورت کند.

او در خصوص قرعه استقلال و دیدار با پاختاکور عنوان کرد: پاختاکور تیم خوبی است و اصلا نباید این تیم را دستکم گرفت. فوتبال ازبکستان فوتبالی مرموزی است که برای همه تیم‌ها دردسرساز هستند. در این چند روز باید بازیکنان به خوبی استراحت کرده برای مسابقه بعد آماده شوند.

برومند همچنین در خصوص برتری استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: جا دارد به همه استقلالی‌ها تبریک بگویم چون بعد از مدتها این تیم یک بازی دلنشین انجام داد.
استقلال در نیمه اول کار حریف را تمام کرد و در همین نیمه در قد و قواره تیم قهرمان آسیا بود. به مجید نامجومطلق هم تبریک می‌گویم و امیدوارم او این روند را ادامه بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید