برومند: داوری بازی استقلال و پرسپولیس هیچ ایرادی نداشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز برومند دروازه‌بان اسبق استقلال در مورد اینکه گفته بود اگر استقلال برنده این بازی باشد دست تک‌تک بازیکنان را می‌بوسد، گفت:سعی می‌کنم حتما یک روز به تمرین استقلال بروم ولی اگر نتوانستم از همین راه دور دست‌شان را می‌بوسم و خسته‌ نباشید می‌گویم.

پرویز برومند با بیان اینکه همه این کار‌ها را به خاطر دل هواداران انجام می‌دهم، اظهار کرد: چون چند سالی است که تیم قهرمان نمی‌شود، جایگاه مناسبی ندارد یا در دربی‌ها موفق نبوده و هوادار لطمه خورده است.

برومند در مورد پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس و صعود به فینال جام حذفی ابراز کرد: به نظرم بیشتر از همه، هواداران دو تیم از یک بازی جذاب لذت بردند. استقلال مستحق برد در ۹۰ دقیقه بود اما شانس و اقبال با پرسپولیس همراه بود که تا دقایق پایانی نتیجه به سود این تیم بود.

دروازه‌بان اسبق استقلال همچنین تصریح کرد: پس از آن استقلال گل مساوی را زد و بازی به وقت اضافه کشیده شد و سپس در ضربات پنالتی تیم استقلال به آنچه که استحقاقش را داشت رسید.

او در مورد عملکرد حسینی که گفت: او گل اول را در شرایطی خورد که مقابلش بسته بود و دید نداشت اما روی گل دوم اگر سرجای خودش بود می‌توانست توپ را بگیرد، هرچند توپ به جایی رفت که مهارش سخت بود.

دروازه‌بان اسبق استقلال در مورد داوری این بازی و همچنین درپاسخ به اینکه آیا بخاطر اشتباهات گذشته داوری ترسی نداشت؟ گفت: داوری هیچ ایرادی نداشت، قضاوت خوب و نرمالی انجام شد و من اشتباه خاصی را از تیم داوری ندیدم.

برومند در مورد تفاوت نیمه اول و نیمه دوم استقلال در نوع بازی، عنوان کرد: اصولاً در بازی‌های استقلال و پرسپولیس چنین اتفاقی می‌افتد. وقتی تیمی‌در نیمه اول نتیجه می‌گیرد، به خاطر شرایط روحی و روانی برای حفظ نتیجه این اتفاق می‌افتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید