برومند: حس می‌کنم مجیدی فصل بعد در استقلال کاره‌ای نیست!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز برومند دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: من می‌دانم که حضور مربی خارجی در فوتبال ایران ممنوع شده اما از گوشه و کنار می‌شنوم که هنوز این موضوع به تصویب نرسیده است.وقتی این شایعات مطرح می‌شود سفر سعادتمند به ایتالیا چه معنی می‌دهد؟ من همین الان حس کردم مجیدی فصل بعد در استقلال کاره‌ای نیست!

پرویز برومند تصریح کرد: فرهاد مجیدی سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و در نیم فصل دوم حتی بهتر از استراماچونی نتیجه گرفته است. آیا باید تمرکز او با این سفر گرفته شود؟ نمی‌شد سعادتمند این سفر را بعد از دربی جام حذفی انجام می‌داد؟

برومند یادآورشد: من به عنوان یک شنونده وقتی این خبر را شنیدم اولین فکرم به این سمت رفت که باشگاه می‌خواهد استراماچونی را برگرداند اما اگر نیت هم این نباشد در فاصله ۳-۴ روز به حساس‌ترین بازی این فصل، نباید چنین سفری انجام می‌شد.

دروازه‌بان اسبق استقلال تصریح کرد: بهتر است مدیرعامل استقلال و تیم چند نفره‌ای که به ایتالیا رفته همانجا آب و هوایی عوض کنند و برگردند چون از حالا تمرکز مجیدی را بر هم زدند. مگر می‌شود مدیرعامل در آستانه دربی حساس جام حذفی به سراغ کسی برود که یک فصل اسم او بالای سر استقلال بوده است؟

او افزود: مدیرعامل باشگاه استقلال بداند اگر خدای ناکرده اتفاق بدی رخ بدهد مسئولیتش با او است. اینکه مدیرعامل باشگاه برای مذاکره با یک مربی ۳ روز قبل از مهمترین بازی فصل به اروپا سفر می‌کند چیزی جز شائبه ایجاد کردن ندارد.

برومند در پایان خاطرنشان کرد: آقای سعادتمند! نمی‌دانم از چه کسانی مشورت می‌گیرید،اما آنهایی که به شما مشاروه می‌دهند اسم این باشگاه برایشان بزرگ است. آن افرادی که به عنوان پیشکسوت هر روز در باشگاه استقلال جولان می‌دهند و ۲ سال بیشتر در این تیم بازی نکرده‌اند مطمئنا شما را به سمت این تصمیمات می‌برند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید