برهانی: گل زدن به سایپا مهم‌ترین گلی بود به ثمر رساندم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرش برهانی مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه عنوان بهترین گلزن استقلال را در اختیار دارد گفت: افتخار بزرگی برای من است که بهترین گلزن استقلال هستم. اما می‌دانم روزی بازیکنی این رکورد را خواهد شکست.

آرش برهانی در پاسخ به اینکه تلخ‌ترین گلی که زده کی بوده است، اظهار کرد: گلی بود که در لیگ قهرمانان آسیا به الاتحاد عربستان زدم. نیمه دوم به بازی آمدم و دقیقه ۷۰ گل زدم، اما دقیقه ۸۱ و ۸۷ گل خوردیم و بازی را با شکست به پایان رساندیم.

برهانی درخصوص بهترین گلی که به ثمر رسانده است، ابراز کرد: من گل‌های زیادی را در فوتبال به ثمر رسانده‌ام که همه آنها را دوست دارم اما گل قیچی برگردانی که به پیکان زدم همیشه در خاطرم می‌ماند.

وی افزود: سه گل به پرسپولیس زده‌ام اما مهم‌ترین گلی که زدم به سایپا بود. یک هفته به پایان لیگ هشتم مانده بود که در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفتیم و هرچند آن بازی یک بر یک مساوی شد، اما گل حساسی را به ثمر رساندم و در نهایت آن فصل قهرمان شدیم.

برهانی خاطرنشان کرد: سال اول حضورم در استقلال ۷ گل به ثمر رساندم، تا هفته یازدهم چهار گل زده بودم اما متاسفانه شرایط استقلال در لیگ برتر به گونه‌ای بود که عملکردم به چشم نیامد اما سال بعد شرایط به کلی تغییر کرد.

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال یادآورشد: استقلالی شدم تا بهترین خاطراتم همراه با هواداران شکل بگیرد. هیچ وقت روزهای خوبی را که در این تیم داشتم فراموش نمی‌کنم و برای همیشه در صندوقچه دلم به یادگار گذاشته‌ام.

وی ادامه داد: پنچ هفته اول نیمکت نشین بودم و فرصت کمی‌برای بازی کردن داشتم که دلیل آن را نمی‌دانم. تیم هم در آن هفته‌ها نتیجه نگرفت و سپس فرصت برای بازی کردن به من رسید که از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کردم.

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در همان فصل بیشترین گل را برای استقلال به ثمر رساندم و عنوان آقای گلی مسابقات را در کنار قهرمانی لیگ هشتم به دست آوردم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید