برهانی: فکر و ذکر استقلال این است که استراماچونی را برگرداند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرش برهانی پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص وضعیت جذب آندره‌آ استراماچونی بیان کرد: فکر و ذکر باشگاه این است که استراماچونی را برگرداند و مدیران باشگاه می‌دانند این موضوع چقدر برای تیم و هواداران استقلال مهم است.

آرش برهانی در این باره اظهار کرد: بنده از نزدیک می‌بینم که مدیران باشگاه استقلال چقدر برای بازگشت استراماچونی تلاش می‌کنند و در اینز یمنه نیز اتفاقات خوبی افتاده است.

وی افزود: باشگاه اخیراً اعلام کرده روزنه امیدی برای بازگشت استراماچونی ایجاد شده و سعادتمند با پیگیری فراوان، تلاش می‌کند این مربی را بازگرداند که مطمئنم این اتفاق می‌افتد. هواداران در فضای مجازی کولاک کردند و استراماچونی هم این اقدام آنها را می‌بیند.

برهانی درخصوص شایعه سرمربیگری الکس نوری در استقلال گفت: از انتشار این خبر تعجب کردم. طبیعی است که هر باشگاه، چند برنامه متفاوت دارد و شاید مدیران استقلال به نوری فکر کرده باشند تا اگر مشکلات باعث شد استراماچونی به استقلال نیاید، برنامه‌های دیگری وجود داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال یادآورشد: استراماچونی گزینه اول، دوم و سوم سعادتمند است و طبیعی است که او به برنامه‌های دیگری هم فکر کرده باشد. ان‌شاءالله که استراماچونی برمی‌گردد و این حاشیه‌ها ایجاد نمی‌شود.

برهانی درباره نقل و انتقالات اخیر باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال امسال برای نقل و انتقالات از افرادی استفاده کرده که لیگ را پیگیری کرده‌اند و ستاره‌ها را به خدمت گرفتند. آنها بازیکنان مد نظر استقلال و مطابق نیاز تیم را شناسایی و برای جذب آنها اقدام کردند.

وی تصریح کرد: بازیکنانی که به استقلال آمدند، بهترین‌های لیگ بودند و تیم به این بازیکنان در پُست‌های مختلف نیاز داشت. من در نقل و انتقالات دخالتی ندارم و مشاوره خیلی کوچکی به باشگاه دادم.

برهانی همچنین خاطرنشان کرد: چند تا از بچه‌ها هستند که مشاوره می‌دهند و سعادتمند فضایی ایجاد کرده که بازیکنی که قرار است جذب شود، تحت کارشناسی قرار بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید