برهانی: سعادتمند هنوز کارنامه‌ای ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرش برهانی مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به نظرم اگر اشتباهی از سعادتمند می‌بینیم باید برویم و به خودش بگوییم، گفت: جار زدن در رسانه‌ها و شوراندن دیگران علیه او چه فایده‌ای برای استقلال دارد؟

آرش برهانی افزود: الان نگویند برهانی از سعادتمند حمایت می‌کند! من حمایت نمی‌کنم و اتفاقاً اگر خطایی از او سر بزند قطعاً خودم سرسخت‌ترین منتقدش خواهم بود ولی بعد از دو، سه ماه، نه پس از دو هفته!

وی ادامه داد: او که تازه آمده و هنوز با مسئول اسپانسر باشگاه حرف نزده چطور می‌توان قضاوتش کرد؟ من نه او را قبلاً دیده بودم و آشنایی با او ندارم، اما معتقدم افراد را باید از روی کارنامه‌شان قضاوت کرد.

برهانی گفت: سعادتمند که هنوز کارنامه‌ای ندارد! عین این اتفاق در روز‌های ابتدایی که استراماچونی آمده بود هم تکرار شد. من می‌گفتم قضاوت کردن او نیاز به زمان دارد ولی خیلی از پیشکسوتان خودمان همان روز اول علیه استرا بدگویی کردند.

وی افزود: سوال اصلی از وزیر این است که وقتی هیئت‌مدیره نیست چطور برای استقلال مدیرعامل انتخاب می‌شود؟ مگر ابتدا اعضای هیئت‌مدیره از بین خودشان یک نفر را به این عنوان معرفی نمی‌کنند؟ این خنده‌دار است.

برهانی اضافه کرد: اگر در ژاپن همین یکی دو مورد اخیر که در باشگاه استقلال اتفاق افتاده رخ می‌داد چند نفر استعفا می‌کردند؟ متأسفانه اینجا نه کسی را بازخواست می‌کنند، نه حرفی به کسی زده می‌شود! آقای وزیر شما متولی این باشگاه هستید یا نه؟

وی تصریح کرد: چطور سلطان سکه و قیر را گرفتند و دادگاهی کردند؟ چرا کسی کاری به کار آن‌هایی که باشگاه استقلال را به این روز انداختند ندارد؟ به خدا اگر یکی از این به ظاهر مدیران را بگیرند و دادگاهی کنند بقیه حساب کار دستشان می‌آید.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال یادآورشد: اگر سکه و قیر در اقتصاد کشور تأثیر مستقیم دارد باشگاهی مانند استقلال هم تأثیر مستقیم در ایجاد سرگرمی، نشاط و ورزش دارد و این هم موضوع بزرگ و مهمی‌در کشور است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید