برنامه های فوتبالی تراکتورسازی

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی، میر معصوم سهرابی، با بیان اینکه برنامه‌های مدنظر باشگاه را براساس سیاست‌گذاری هیات مدیره در آرامش و به دور از فضای تنش پیش می‌بریم، اظهار داشت: بعد از شروع کار به عنوان مدیرعامل تراکتور، موضوعات مطرح در باشگاه را بررسی و برای رفع آن‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه باشگاه تراکتورسازی نتوانسته امسال مجوز حرفه‌ای کسب کند، افزود: به دنبال دریافت مجوز حرفه‌ای برای آکادمی باشگاه هستیم که ۸۰ درصد کارهای مورد نیاز را انجام داده‌ایم. پس از حضور کارشناسان امر و بررسی شرایط، مجوز حرفه‌ای آکادمی را دریافت خواهیم کرد. جلسه‌ای نیز با رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر تبریز در خصوص اختصاص مکانی برای احداث زمین تمرین و بازی برای آکادمی باشگاه، برگزار کرده‌ایم.

سهرابی با بیان اینکه کانون هواداران از ارکان مهم موفقیت باشگاه تراکتورسازی است، توضیح داد: کانون هواداران را فعال کرده‌ایم؛ فردی را به عنوان مسئول کانون انتخاب کرده‌ایم و به دنبال راه‌اندازی ساختمان کانون هستیم.

وی در خصوص جلسه‌اش با سرمربی تیم، بیان کرد: ما نیازهای سخت افزاری سرمربی تیم را فراهم کرده‌ایم. همچنین ایشان براساس شناختی که از تیم کسب کرده است؛ نیازهای فنی‌اش را مطرح کرده و به دنبال رفع آن‌ها هستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: آقای سولدو علاوه بر تقویت کادرفنی، یک بازیکن را نیز به باشگاه معرفی کرده که اقدامات اداری برای حضور این افراد در تبریز، انجام شده است. به مرور زمان تیم را به سمت تفکرات سرمربی سوق می‌دهیم.

وی درخصوص احتمال جذب «رضا قوچان‌نژاد»، گفت: همانطور که می‌دانید قوچان‌نژاد بازیکن بزرگ و بین‌المللی است. باشگاه ما هم در گذشته سابقه استفاده از بازیکنان بزرگی همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی را دارد. اگر کادرفنی بخواهد، کارهای مربوط به جذب این بازیکن را انجام می‌دهیم.

سهرابی ادامه داد: ما فیلم‌های بازی قوچان‌نژاد را به آقای سولدو داده‌ایم و منتظر نظر نهایی او هستیم.

وی در رابطه با تبلیغات محیطی بازی‌های لیگ، اظهار داشت: مالک باشگاه تراکتور اولین فردی بود که در سازمان لیگ حضور یافته و پیگیر دریافت حق تراکتور از محل تبلیغات محیطی بود. جلسه‌ای با اعضای هیات مدیره برگزار می‌کنیم تا در صورت تامین منافع باشگاه و پذیرفته شدن شرایط ما توسط فدراسیون فوتبال، تبلیغات محیطی را برعهده بگیریم.

سهرابی در خصوص احتمال حمایت مالی مس سونگون از باشگاه تراکتور، توضیح داد: مدت‌هاست نمایندگان مجلس و مسئولان استانی پیگیر اختصاص مبلغی از محل مسؤولیت‌های اجتماعی مجموعه مس به باشگاه تراکتور در قالب اسپانسر هستند تا تراکتور برنامه‌هایش را به بهترین شکل پیگیری کند. مبلغ مطرح شده در رسانه‌ها صحیح نبوده و کارگروهی برای مشخص کردن میزان کمک مجموعه مس تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه می‌خواهم به جای حرف زدن، کارهای تأثیرگذار انجام دهم، گفت: نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه را رفع می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازیدر گفت و گو با سایت این باشگاه خاطرنشان کرد: به دنبال رفع مشکلات و بازگرداندن تراکتور به جایگاه واقعی‌اش هستیم. سرمربی خارجی برای پیاده کردن تفکراتش نیاز به زمان دارد و ما و هواداران باید حوصله کنیم و به سولدو زمان بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید