برنامه ربیعی برای مس رفسنجان و پیروزی برپرسپولیس

 در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان با پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر محمد ربیعی مربی مس رفسنجان اظهار داشت:  ابتدا برای همه مردم آرزوی صحت و سلامتی دارم. به تیم محترم و ارزشمند پرسپولیس، کادر فنی خوب و محترمش و عوامل این تیم هم خیرمقدم می‌گویم. می‌دانیم مقابل چه تیمی‌بازی داریم‌. همیشه دیدار با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس و صحبت کردن درباره آنها نیاز به کلیشه دارد اما به اصل موضوع می‌پردازم.

او ادامه داد: یکی از سخت ترین دیدارهای ما در طول فصل بازی فردا است زیرا پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و برای ما حریفی سخت و قابل احترام خواهد بود. از آن طرف تیم ما در تمام موازین و زاویه هایی که باید از لحاظ ذهنی و تاکتیکی روی آن کار می‌کردیم، تمرکز داشته و هفته بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی مس رفسنجان عنوان کرد: قبلا هم گفتم شرایط تیم ما رفته رفته بهتر می‌شود. هماهنگی و انسجام، همدلی و یکرنگی در تمرینات و بین بازیکنانم کاملا مشهود است‌. روند رو به جلو و رو به پیشرفتی را می‌بینم. امیدوارم این موضوع در نتایج هم خودش را نشان بدهد.

وی افزود: سال گذشته هم به این شکل شروع کردیم و رفته رفته به اهداف خود رسیدیم. حتی توانستیم فراتر از هدفی که تعبیه شده بود، فتح کنیم. امسال هم این اتفاق برای ما رخ می‌دهد زیرا مسیری که می‌رویم کاملا درست است و می‌توانیم با یک برنامه و شیب مناسب به هدف‌گذاری خود برسیم.

ربیعی عنوان کرد: بازیکنان مس رفسنجان به شرایط فعلی واقف هستند و با شجاعت، درایت و تمرکزی که می‌توانیم در دیدار فردا داشته باشیم، ان شاءالله از این بازی سخت سربلند بیرون می‌آییم.

او در خصوص نفرات محروم و مصدوم مس رفسنجان برای بازی با پرسپولیس توضیح داد: مصدوم آنچنانی نداریم. اولین بازی فصل است که از این قاعده مبری هستیم. بازیکن محروم هم نداریم. شاید بین بازیکنانم خستگی داشته باشیم.

سرمربی مس رفسنجان درمورد پنجمین تقابلش با یحیی گل‌محمدی عنوان کرد: او دوست بسیار خوب من است. کارش را قبول دارم و برای من محترم است. در لیگ یک هم رو به روی هم بازی داشتیم. امیدوارم هر گروهی که لایق تر است، به نتیجه دلخواهش برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید