برنامه جواد نکونام برای مقابله فولاد با استقلال

در نشست پیش از بازی تیم فولاد مقابل استقلال در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر، جواد نکونام سرمربی فولاد گفت: می‌دانیم با تیم صدر جدول بازی داریم، استقلال امسال شرایط خوبی دارد و فوتبال متفاوتی بازی می‌کند. خرید‌‌‌های خارجی‌شان خیلی به تیمشان کمک کرده‌اند و در خط حمله تیم پرقدرتی شده‌اند.

وی افزود: شناخت کافی از این تیم داریم و با هر شیوه و هر سیستمی‌که بازی کنند، شناخت خوبی داریم و بازی‌هایشان را خوب دیده‌ایم و آنالیز کرده‌ایم. با توجه به میانگین قدی که دارند در بازی مستقیم خیلی تبحر دارند. سال گذشته بیشتر سعی می‌کردند از عقب زمین فوتبال بازی کنند و الان بازی‌شان بیشتر مستقیم است و حتی دفع توپ‌هایشان هم بلند است که بتوانند از قد فوروارد نوکشان استفاده کنند. در ضربات ایستگاهی با توجه به حضور بازیکنان بلند قدی که دارند سعی می‌کنند خوب استفاده کنند که در آن زمینه پیشرفت داشتند. در ضربات ایستگاهی با برنامه هستند، خوب عمل می‌کنند و اکثر بازی‌شان روی بازی مستقیم و ضربات ایستگاهی است که نسبت به پارسال این تغییرات را انجام داده‌اند.

نکونام ادامه داد: ما کاملا از تیم حریف شناخت داریم، خوب تمرین کرده‌ایم و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم و بتوانیم به موفقیت برسیم.

سرمربی فولاد در خصوص محروم و مصدوم‌های این تیم برای بازی فردا(چهارشنبه، ۸ دی)، عنوان کرد: متاسفانه آخر تمرین امروز مچ پای احمد جبوری درد گرفت و تصمیم گرفتیم که به او استراحت بدهیم تا شرایطش خوب شود و اگر نیاز شد در بازی‌های بعد از او استفاده کنیم. ایوب والی کماکان مصدوم است. موسی کولیبالی شرایط خوبی دارد و با ما تمرین کرده؛ وحید حیدریه هم همین‌طور. امیدواریم که فردا بتوانیم از بهترین نفرات استفاده کنیم و با بهترین عملکرد نتیجه بگیریم.

نکونام در واکنش به تغییر ساعت بازی و اعتراض باشگاه فولاد به این مساله، گفت: ما مشکلی با تغییر ساعت نداریم اما حداقل چیزی که می‌خواهیم احترام است. برنامه بازی‌ها را برای خودشان تغییر می‌دهند. دوستان آنجا هستند و فعلا کار دست دوستان است و هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند بدون این‌که یک نامه بزنند و به باشگاه بزرگ فولاد خوزستان احترام بگذارند و این باعث ناراحتی ماست. وگرنه هر تیمی‌و هر شخصی درخواستی مبنی‌بر تغییر زمان بازی داشته ما قطعا موافقت کرده‌ایم ولی دوستان در سازمان لیگ با تیم فولاد اختلاف‌نظر و مشکلاتی دارند.

او همچنین ادامه داد: ما در یکی از بازی‌هایمان خواهش کردیم بازی را یک ساعت جلوتر برگزار کنند که تیم ما مستقیم از اصفهان به اهواز پرواز کند اما دوستان این کار را انجام ندادند. ما پس از بازی با ذوب‌آهن مجبور شدیم به آبادان پرواز کنیم و از آبادان یک ساعت و نیم تا دو ساعت با اتوبوس به سمت اهواز برویم و تیم‌مان ساعت سه صبح به اهواز رسید چون دوستان یک ساعت بازی را تغییر ندادند.

نکونام در پایان با تاکید بر روی این مساله که باید به تیم فولاد احترام گذاشته شود، بیان کرد: من از باشگاه توقع دارم این موضوع را پیگیری کند و امیدوارم مشکل این اتفاق فردا حل شود چراکه زمان بازی به ما ساعت ۵ اعلام شده بود و باید ساعت ۵ برگزار می‌شد. از باشگاه خواستم پیگیری کند؛ نه بخاطر این موضوع که بازی ساعت ۵ یا ۶ باشد، ما مشکلی با ساعت بازی نداریم و در هر ساعتی چه صبح چه عصر بخواهند، بازی می‌کنیم ولی بحث ما احترام است که باید به تیم فولاد خوزستان احترام گذاشته شود. من باید از حق تیمم و باشگاه فولاد خوزستان دفاع کنم و از باشگاه هم می‌خواهم که از تیم دفاع کنند که این مشکلات به وجود نیاید چون ما در آینده نیاز داریم که هماهنگی بهتری بین باشگاه و سازمان لیگ و تیم‌هایی که ما مقابلشان بازی می‌کنیم صورت بگیرد.

دو تیم استقلال و فولاد، فردا (چهارشنبه)، ساعت ۱۸ در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر، در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید