برد نه چندان دلچسب پاری سن ژرمن

در یکی دیگر از دیدارهای شب گذشته لیگ قهرمانان اروپا، تیم پاری سن ژرمن در شبی که از حریف خود عقب افتاده و چند بار مدیون درخشش کیلور ناواس شد، با دبل لیونل مسی در نیمه دوم موفق شد 2-3 لایپزیش سخت کوش را مغلوب کند.

 لایپزیش بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هفت فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه لایمر از موقعیتی دشوار با عکس العمل تماشایی کیلور ناواس همراه شد و این فرصت از دست رفت.

در ادامه، دقایقی بعد پاری سن ژرمن به گل رسید. روی پاس یولیان دراکسلر، کیلیان امباپه مسافت طول و درازی را از سمت چپ طی کرده و در نهایت با ضربه ای زمینی به زاویه موافق دروازه بان، موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

اما در دقیقه 26 لایپزیش فاصله ای تا زدن گل اول نداشت و آندره سیلوا با حرکت از سمت چپ می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما باز هم کیلور ناواس با واکنشی تماشایی موفق شد دروازه پاری سن ژرمن را بسته نگه دارد.

تا اینکه بالاخره دقایقی بعد  ناواس هم تسلیم شد. ارسال زمینی آنجلینو از سمت راست با ضربه تمام کننده آندره سیلوا در دهانه دروازه همراه شد و در نهایت این لایپزیش بود که مزد حملات خود را در دقیقه 29 گرفت.

در اواخر نیمه اول انکونکو در گوشه محوطه و با حرکتی تکنیکی صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او با اختلاف کمی‌به بیرون رفت و در نهایت دو تیم با قبول تساوی 1-1 راهی رختکن شدند.

01655869

سپس باز هم این لایپزیش بود که در نیمه دوم را هجومی‌شروع کرد و در دقیقه 57 هم به گل دوم رسید. ارسال آنجلینو از سمت چپ به موکلله رسید و او بدون مدافع یارگیر و با ضربه ای سرضرب به راحتی موفق به زدن گل دوم تیمش به  پاری سن ژرمن شد.

در دقیقه 64 و روی ارسال انکونکو از روی یک ضربه ایستگاهی بود که آندره سیلوا باز هم فرصت خوبی برای باز کردن دروازه پاری سن ژرمن داشت، اما کیلور ناواس به خوبی دروازه تیمش را نجات داد.

اما دقایقی بعد تیم پاری سن ژرمن به گل تساوی دست یافت. روی پاس امباپه بود که ضربه اول لیونل مسی را گولاسچی به خوبی دفع کرد، اما در ریباند خود این بازیکن موفق شد دروازه خالی لایپزیش را از روی خط باز کند.

در دقیقه 73 این بار کیلیان امباپه در محوطه جریمه لایپزیش متوقف شد تا پاری سن ژرمن صاحب یک ضربه پنالتی شود. لیونل مسی پشت توپ قرار گرفت و موفق شد با ضربه ای چیپ و تماشایی کار را تمام کند.

در دقیقه 94 پاری سن ژرمن باز هم صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما این بار امباپه به جای لیونل مسی پشت توپ قرار گرفت و این فرصت را از دست داد تا بازی با برتری 2-3 پاری سن ژرمن تمام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید