برانکو: نه تنها مطالباتم پرداخت نشد،تشکرخشک و خالی هم نکردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- برانکو باشگاه پرسپولیس روز گذشته به پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ مربی سابق خود محکوم شد. این اتفاق در حالی رخ داد که مسوولان این باشگاه چندی پیش در سفارت ایران در زاگرب جلساتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای توافق با ایوانکوویچ برگزار کرده اما در نهایت به جمع‌بندی لازم نرسیدند تا برای پرداخت مطالبات این مربی کروات محکوم شوند.

از طریق رضا چلنگر مترجم این مربی با برانکو تماس گرفته شد و گفت‌وگویی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیرامون محکوم شدن باشگاه پرسپولیس با وی انجام گرفت. برانکو در حاشیه این مصاحبه تأکید داشت که مسئولان باشگاه پرسپولیس با عدم پرداخت مطالبات وی زحمات چندین ساله این مربی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نادیده گرفتند و البته حالا شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به شکلی رقم زده‌اند که قصد دارند چهره این مربی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نزد هواداران به خاطر مطالباتش تحت‌الشعاع قرار بدهند.

برانکو ایوانکوویچ درباره شکایت خود از باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش فرصت خواهد داد یا خیر، اظهار کرد: بیش از یکسال وقت داده بودم که پولم را پرداخت کنند. می‌دانم که دیگر لازم نیست درباره پرسپولیس صحبت کنم.

وی افزود: من در عمان و سرمربی تیم ملی این کشور هستم و دیگر در پرسپولیس نیستم. بنابراین لازم نیست که در مورد پرسپولیس بحث کنیم. فقط نتایج را دنبال می‌کنم و بخاطر نتایج خوب که این تیم کسب کرده تبریک می‌گویم و البته انتظار می‌رود پرسپولیس برای چهارمین بار متوالی قهرمان شود.

او ادامه داد: به غیر از سه سال سختی که منجر به یک نایب قهرمانی و دو قهرمانی لیگ برتر شده است، مطالبات مطروحه طبق روزشمار برای فصل گذشته است که بابت آن شکایت کرده‌ام. مجددا یادآوری می‌کنم که تیم ما تحت شرایط بسیار استثنایی و با شرایط دشوار به موفقیت رسید؛ یعنی با وجود بسته بودن دو پنجره نقل و انتقالاتی و مصدومیت چندین و چند بازیکن با وجود اینکه نهایتا ۱۵ بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مسابقات در اختیار داشتیم موفق شدیم با عبور از تمامی‌موانع به فینال جام باشگاه‌های آسیا برسیم.

برانکو اضافه کرد: انتظار داشتم باشگاه پرسپولیس مطالبات من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که از طریق مراجع قضایی به اثبات رسیده پرداخت کند و حتی اگر به قصد تشویق هم شده بعد از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی پاداشی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کادر فنی و بازیکنان در نظر بگیرد، اما هیچ یک از مسوولان هیأت مدیره و مدیریت باشگاه و تأکید می‌کنم مدیران بالای دست مسوولان باشگاه پرسپولیس نه تنها پاداشی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت نکردند، بلکه حتی یک تبریک خشک و خالی نیز به ما نگفتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید