برانکو ؛ باهوش ،سیاستمدار و وقت شناس

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به اعلام نام سرمریی جدید پرسپولیس باقیمانده است ، هواداران این تیم پرطرفدار پایتخت روزهای پر استرسی را می گذرانند.

این التهابات از جایی آغاز شد که برانکو ایوانکوییچ سرمربی موفق پرسپولیس اعلام کرد که در فصل جدید روی نیمکت این تیم نخواهد نشست.

برانکو که در طول ۴ سال فعالیت خود در پرسپولیس توانست ویترین افتخارات سرخپوشان پایتخت را پربار تر از قبل کند اینبار با خداحافظی خود شوک عجیبی به هواداران و تمامی اعضای باشگاه پرسپولیس وارد کرد.

عده ای معتقدند نفراتی در هیات مدیره با کارشکنی و سنگ اندازی مانع تمدید قرارداد برانکو شدند در این بین مدیرعامل ،سرپرست و اعضای هیات مدیره و … تحت بیشترین اعتراضات قرار داشتند.

این عده معتقد بودند مذاکرات قبلی جهت جایگزینی افشین قطبی بجای برانکو توسط محسن خلیلی ( سپرست تیم ) صورت گرفته است.همین احتمال کافی بود که نام محسن خلیلی در تجمعات روبروی باشگاه پرسپولیس همراه با شعارهای تند از سوی هواداران سر داده شود.

برانکو ؛ باهوش ،سیاستمدار و وقت شناس
برانکو ؛ باهوش ،سیاستمدار و وقت شناس

این در حالی است که برانکو طی یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد نزدیک ترین و بهترین همکاری را طی این مدت با محسن خلیلی داشته است.

به اعتقاد نگارنده آن چه باعث خداحافظی برانکو از پرسپولیس شد مربوط به پول قرارداد وی یا هزینه ای که باشگاههای عربستانی پرداخت می کنند نبود. برانکو فردی باهوش است و پس از ۳ سال قهرمانی متوالی در لیگ برتر می داند انتظارات از وی به گونه ای است که جز کسب مقام قهرمانی از وی انتظار نمی رود و در صورتی که فصل بعد تیم وی موفق به کسب عنوان قهرمانی نشود تمام آنچه طی این ۴ سال رشته در کوچکترین زمانی پنبه خواهد شد.

برانکو مربی سیاستمدار و وقت شناسی است. او رفت تا سالهای بعد با نامی نیک و استقبالی بیشتر بازگردد.او ما را می شناخت و می دانست شاید با اولین یا دومین شکست شعار حیا کن رها کن مان به آسمان بلند می شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید