بدرقه: ما از تعطیلی فوتبال بسیار ضرر کردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد بدرقه مدافع تیم فوتبال فولاد درباره تعطیلی لیگ برتر هم گفت: از این تعطیلی ما بسیار ضرر کردیم، تیم ما کاملا یکدست و یکدل است که تنها به فکر پیروزی و شادی دل هواداران است.

میلاد بدرقه اظهار کرد: همه می‌دیدند که تیم ما نسبت به اول فصل دگرگون شده، در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشتیم که این مسأله باعث می‌شد تا برای هماهنگی نیاز به زمان داشته باشیم تا از نظر اخلاقی، رفتاری و فوتبالی هماهنگ‌تر شویم.

بدرقه با بیان اینکه تیم ما جوان است و فکر می‌کنم یک مجموعه عالی در کنار هم تشکیل شده است، افزود: آقای سعید آذری که مدیرعامل کاملا فوتبالی است و حضورش در باشگاه به همه مجموعه کمک بسیاری خواهد کرد، حضور آقای نکونام و کادرفنی پر تلاشش و بازیکنانی که تشنه موفقیت هستند، یک مجموعه خوب و هماهنگ تشکیل شده که قطعا در فوتبال ایران حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه دوران خیلی سختی را در قرنطینه می‌گذرانیم، سعی می‌کنم علاوه بر تمرینات، کتاب بخوانم تا از این وقت به نحو احسن استفاده کنم، یادآور شد: بالاخره این ویروس نه تنها ایران و لیگ برتر ما بلکه تمام جهان را گرفته، بهترین تیم‌های و لیگ‌ها تعطیل هستند چرا که حفظ سلامتی بازیکنان و جامعه اهمیت بالایی دارد چرا که سلامتی اولویت اول است.

مدافع تیم فولاد با بیان اینکه باید یک تشکر ویژه از پزشکان و پرستاران نیز کنم که بعضی از آن‌ها بیش از یک ماه به خانه نرفته اند و برای سلامتی جامعه تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: امیدوارم که این ویروس تمام شود و سلامتی و آرامش به کشور عزیزمان بازگردد.

بدرقه ابراز کرد: سعی می‌کنم برای حفظ سلامتی اکثرا در خانه بمانم و برنامه تمرینی که کادرفنی در اختیار ما می‌گذارد را انجام بدهم تا آمادگی بدنی خود را در وضعیت خوبی نگه دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید