گل محمدی: بدترین تصمیم ممکن تعطیلی فوتبال است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام مخارج ما از فوتبال تامین می‌شود و اگر فوتبال تعطیل شود هم مربیان و هم فوتبالیست‌ها ضرر خواهند کرد. این بدترین تصمیم ممکن است که بخواهند فوتبال را تعطیل کنند.

یحیی گل محمدی اظهارکرد: یک گلایه و صحبت با فدراسیون و فدراسیون پزشکی ورزشی داریم و این است که قبل از انجام تست‌ها یکسری تیم‌ها تمرین خودشان را شروع کردند. یک مساله‌ای که خیلی به شناسایی افراد مبتلا کمک کرده این است که فوتبال شروع شد.

گل محمدی ادامه داد: خیلی از این افرادی که مشخص شده مبتلا به این ویروس هستند اگر تست نمی‌دادند پنهان می‌ماندند و امکان سرایت در خانواده خودشان بود. درخواستم از همه فوتبالی‌ها نه به خاطر اینکه در صدر جدول هستیم این است که فوتبال نباید تعطیل شود.

وی درباره درخواست برخی باشگاهها برای تعطیلی ادامه بازی‌‌‌های لیگ برتر فصل جاری تاکید کرد: مساله‌ای که الان در رسانه‌ها می‌بینیم این است که همه مشاغل و حرفه‌ها باز شده است. حتی رستوران‌ها و دیگر مجامع عمومی‌باز شدند تا مردم به کارشان برسند. اگر فوتبال را بخواهند تعطیل کنند تصمیم درستی نیست.

او با اشاره به اینکه ما تافته جدا بافته از جامعه و اجتماع نیستیم و ما فوتبالی‌ها باید در این جامعه حضور پیدا کنیم، ابرازکرد: مساله مهم این است که شغل ما فوتبال است و خود من به شخصه کار دیگری ندارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط بازیکنان این تیم پس از پشت سر گذاشتن دوران تعطیلی تمرینات و بازی‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: واقعاً هفتاد روز خیلی سخت را گذراندیم. برای فوتبالی‌ها خیلی سخت بود این دوران را سپری کنیم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: بچه‌ها بد نیست و بعد از این مدت انتظار اینکه اوضاع خوبی داشته باشند، انتظار درستی نیست. به نظرم با انجام تمرینات اختصاصی و داشتن بازی‌های تدارکاتی یک ماه فرصت خوبی برای شروع مسابقات است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید