بداوی: توهین بزرگی از سوی سرمربی استقلال به خانواده فولاد انجام شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی بداوی بازیکن سابق تیم ملی ایران در مورد کلیپ منتشر شده از سرمربی استقلال گفت: توهین بزرگی از سوی سرمربی استقلال به خانواده فولاد انجام شد اما همه ما باید جنبه باخت داشته باشیم. به عنوان مثال فصل قبل ما با اشتباهات سهوی داوری در یک دیدار شکست خوردیم، فحش شنیدیم اما نه اعتراضی کردیم و نه اینگونه به کسی توهین کردیم.

علی بداوی افزود: فوتبال است دیگر، یک روز می‌بازی و یک بار می‌بری. باید جنبه هر دو را داشته باشی و بتوانی در این مواقع سخت تصمیم درست بگیری. کمیته حقوقی باشگاه پیگیر است و از ایشان بخاطر توهین به کادرفنی، بازیکنان، هواداران و کادرفنی به کمیته اخلاق شکایت کرد. انتظار داشتیم که ایشان حداقل به خاطر این توهین بزرگ از خانواده بزرگ فولاد همان شب گذشته عذرخواهی کنند اما اینگونه نشد و خودشان باید پاسخگوی رفتار و صحبت‌شان باشند.

وی ادامه داد: صحبت‌های مسئولین و مربیان استقلال را امروز خواندم، آن‌ها درباره همه موضوعات صحبت کردند به جز فیلم منتشر شده دیشب از سوی سرمربی تیم‌شان، هرچقدر منتظر ماندم اما حرفی در این خصوص زده نشد و دوست دارم بدانم اگر این اتفاقات برعکس می‌افتاد همینگونه رفتار می‌کردند؟

بداوی همچنین در خصوص دیدار روز گذشته برابر استقلال نیزگفت: می‌دانستیم بازی سختی برابر تیم استقلال داریم که خدا را شکر با برد همراه شد و سه امتیاز در اهواز ماند. در تمام دقایق بازی مالک توپ و میدان بودیم و روی بازی تسلط داشتیم، آنالیز بسیار خوبی از این تیم داشتیم و فکر می‌کنم اگر پنالتی گرفته نمی‌شد در این دیدار گل‌ نمی‌خوردیم.

وی در مورد صحنه درگیری و جنجالی اواخر مسابقه نیز گفت: بازی مساوی دنبال می‌شد و وقفه در آن دقیقه از بازی به ضرر ما بود چرا که فقط به دنبال سه امتیاز بازی بودیم، کادرفنی ما به دنبال این بود هرچه سریع‌تر غائله را ختم به خیر کند و مسابقه ادامه یابد که خدارا شکر پس از آن به گل برتری رسیدیم.

بداوی یادآورشد: البته این برخوردها در فوتبال طبیعی است، من بالا روی سکو حضور داشتم اما مطمئن هستم که هیچ توهینی از سوی اعضای کادرفنی ما انجام نشده، اولویت اول ما اخلاق است. دیگر به این دیدار و ماجراهایش فکر نمی‌کنیم و تمرکزمان روی بازی بعدی تیم خواهد بود تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید