بختیاری: فساد مثل سرطان بدخیم درون خون فوتبال جاری شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهراب بختیاری زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه من پیش بینی چنین روزهایی را می‌کردم، گفت: من۲ ماه پیش و تقریبا هفته اول حضور فرهاد مجیدی اخطار دادم و گفتم استقلال روزهای سختی را درپیش خواهد داشت.

سهراب بختیاری زاده افزود: در سه چهار فصل اخیر انواع و اقسام تغییرات در مدیریت باشگاه، کادر فنی، مدیر رسانه‌ای تیم، سرپرست و اعضای هیئت مدیره را می‌دیدیم. در چنین باشگاهی چطور می‌توان انتظار پیشرفت داشت؟

بختیاری زاده با بیان اینکه تماشاگر استقلال نباید از چنین باشگاهی انتظار قهرمان شدن داشته باشد، تصریح کرد: خیلی عذر می‌خواهم از این واژه استفاده می‌کنم اما باشگاهداری مسخره بازی نیست.

وی با بیان اینکه متاسفانه مردم و طرفداران استقلال را سر کار گذاشته اند، تصریح کرد: دائماً با کلمات، واژه‌ها و احساسات طرفداران بازی می‌کنند. به شخصه در همه سال‌های زندگی‌ام این همه بی بند و باری یکجا در باشگاه استقلال ندیده بودم.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه واقعاً باعث شرم است که مدیرعامل پول قرض کند و باشگاه داری با این شیوه را انجام دهد، یادآورشد: ما درست به دهه شصت برگشتیم.

بختیاری زاده یادآورشد: فساد مثل سرطان بدخیم درون خون فوتبال جاری شده و هیچ دکتر و پروفسوری هم نمی‌تواند درمانش کند. جالب است ما که در فوتبال خودمان مانده ایم دم از میزبانی جام ملت‌های آسیا می‌زنیم.

وی افزود: وقتی هرم تیم دچار به هم ریختگی می‌شود ما چنین وضعیتی را می‌بینیم. جایی که بازیکن در آن احساس امنیت نکند باعث می‌شود تا رفتارهای اینچنینی از خودش بروز بدهد. در واقع تیم باری به هر جهت می‌شود هر کس کار خودش را می‌کند و ضرر اصلی را استقلال خواهد کرد.

بختیاری زاده خاطرنشان کرد: برای طرفداران استقلال تاسف می‌خورم که همه زندگیشان را صرف این تیم می‌کنند! تاسف برای آنهایی می‌خورم که از بودن در استقلال تنها به دنبال مقاصد شخصی شان هستند و کسی هم بازخواست شان نمی‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید