بختیاری‌زاده: فولاد خوزستان حرفه‌ای‌ترین تیم لیگ است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیاوش بختیاری‌زاده اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این‌که فولاد در لیگ حرفه‌ای ایران، حرفه‌ای‌ترین تیم از نظر تمامی‌ارکان از جمله ساختار مدیریتی است، گفت: به نظرم فولاد تنها تیم ایران است که در لیگ برتر حرفه‌ای کار می‌کند.

سیاوش بختیاری‌زاده افزود: تیمی‌که دارای این همه امکانات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، هیات مدیره خوب و وضعیت مالی بسیار خوب است و بعد نیز به دنبال جذب سعید آذری با آن تجربه و سابقه مدیریتی می‌رود و نکونام را هم که مطمئنم به زودی پس از اسکوچیچ سرمربی تیم‌ملی ایران خواهد شد، انتخاب می‌کند؛ نویدی جز روزهای خوب برای فولاد و رسیدن به کسب سهمیه آسیایی و قهرمانی نداشت.

بختیاری‌زاده بیان کرد: فولاد در شروع فصل شاید نتایج خوبی نگرفت و البته تمام نیم‌فصل اول را هم مدیون ایوب والی است که آن گل‌های سه امتیازی را به ثمر رساند اما در بازی‌های پساکرونا توانست به شخصیت واقعی فوتبالی خود دست پیدا کند و بازی‌های بسیار خوب و همراه با نتایج خوب را کسب کند، تا آن‌جا که حتی تا رده دوم جدول نیز بالا آمد و اگر این بازی‌ها و این شخصیت تیمی‌را از شروع فصل داشت، شاید پرسپولیس نیز به این سادگی نمی‌توانست با این فاصله امتیازی قهرمان لیگ شود.

نخستین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: فولاد در سالی که می‌توانست به سادگی سهمیه آسیایی بگیرد، متاسفانه شانس کسب این سهمیه برای آن، بسیار کمرنگ شده است. به هر حال کسب نتایج لازم در هفته‌های اخیر توسط تیم‌های استقلال، سپاهان و تراکتور، شانس فولاد را برای رسیدن به آسیا ضعیف کرده است اما من هم مثل تمام مردم خوزستان همچنان امیدوار به کسب این سهمیه هستم.

بختیاری‌زاده در خصوص کمرنگ شدن شانس کسب سهمیه آسیایی توسط تیم فولاد، اظهار کرد: از ابتدای فصل نوزدهم، انتخاب جواد نکونام برای سرمربیگری تیم فولاد و سعید آذری برای مدیرعاملی باشگاه، نشان می‌داد این باشگاه هم چشم به کسب قهرمانی لیگ و هم کسب سهمیه آسیایی دارد. به هر حال وقتی آذری با آن سابقه ورزشی و مدیریتی جذب می‌شود، یعنی به دنبال انجام یک کار بزرگ است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید