بختیاری‌زاده: تیم فوتبال شهرخودرو نیاز به تقویت دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهراب بختیاری‌زاده سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو درمورد شرایط شهرخودرو در ادامه مسابقات آسیایی، گفت: در بازی‌های اخیر تلاش کردیم تا برنده باشیم. بازی با تراکتور و استقلال و نساجی شایسته پیروزی بودیم، اما برنده نشدیم. در گلزنی ایراداتی داریم.

سهراب بختیاری‌زاده اظهار کرد: در بخش‌های دیگر هم تیم نیاز به تقویت دارد. من برنامه‌ام را برای ادامه کار داده‌ام و برای مسابقات آسیایی باید تیم را تقویت کنیم؛ ضمن اینکه اسکلت و بازیکنان اصلی تیم باید حفظ شوند.

بختیاری‌زاده درمورد کسب ۴ تساوی و ۲ شکست از ۶ مسابقه ای که سرمربی شهرخودرو بود، عنوان کرد: ادامه همکاری برعهده باشگاه است و مدیریت باشگاه باید پاسخگو باشد. هواداران جز اصلی یک باشگاه هستند و مربیان و بازیکنان در رفت و آمد هستند؛ هواداران حق دارند همیشه تیم خود را پیروز ببینند

وی خاطر نشان کرد: در چند بازی مستحق پیروزی بودیم. ما در چند مسابقه تمام کارهایی که برای رسیدن به پیروزی باید انجام می‌شد را انجام دادیم. گلزن تمام عیار نداریم. همیشه انتقاد هواداران را به جان میخرم و به آنها حق می‌دهم، اما بدانند که من تمام تلاشم را می‌کنم که فصل بعد تمام تیم‌ها را در مشهد تحت فشار قرار دهیم و با پیروزی همراه باشد.

او درباره دیدار تیمش مقابل نساجی که با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد درمورد این مسابقه اظهار داشت: وظیفه خودم می‌دانم که در بازی آخر لیگ از بازیکنان، مجموعه شهر خودرو و همه عزیزانی که در کنار ما بودند تشکر کنم.

بختیاری‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌توانم بگویم که چند فرصت برای گلزنی داشتیم. تعداد آنها از دست من خارج شده است. مهم شکل کلی تیم بود و بعد از بازی نسبتاً بدی که اصفهان داشتیم می‌خواستیم که نتیجه هفته گذشته را جبران کرده و برنده آخرین بازی لیگ باشیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید