بختیاری‌زاده: برد و باخت جزوی از فوتبال است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهراب بختیاری‌زاده سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد در رابطه با آینده خود و شهر خودرو برای فصل آینده تصریح کرد: سرمربی مسئولیت فنی و انضباطی یک تیم را برعهده می‌گیرد و حتی شکست مقابل پارس جنوبی بدون اینکه با تیم تمرین کرده باشم و در ارنج و تعویض‌ها نقشی نداشتم، مسئولیت باخت را برعهده می‌گیرم.

سهراب بختیاری‌زاده با بیان اینکه برد و باخت جزوی از فوتبال است و چیزی که خیلی می‌تواند از برد و باخت مهم‌ تر باشد، رفتار حرفه‌ای ارکان باشگاه است، اضافه کرد: امیدوارم این موضوع در باشگا‌ه‌ها به یک فرهنگ تبدیل شود.

بختیاری‌زاده افزود: تنها چیزی که می‌‌ماند شهر خودرو و هواداران است. مربی و بازیکن تغییر می‌کنند، اما اصول و رفتارهای انضباطی و اخلاقی ثابت است. پایان لیگ، زمان خوبی است که لیگ تقویت شود.

سرمربی تیم فوتبال شهر خوردو در رابطه با تقابل با نساجی مازندران خاطرنشان کرد: تیم نساجی توانسته است در هفته‌های قبل نتایج خوبی کسب کند و از تیم‌های استقلال و پرسپولیس امتیاز بگیرد. نکته مهم‌تر اینکه، فوتبال ساده بازی می‌کنند و پرتلاش هستند.

وی ادامه داد: ما به این مسئله واقف هستیم، اما تحت هر شرایطی نساجی باشد یا هر تیم دیگر، در مشهد قادر هستیم که هر تیمی‌را اینجا تحت فشار بگذریم و ببریم. در هفته‌های قبل شایسته پیروزی بودیم و فردا فرصت خوبی است که بازی را تمام کنیم.

او افزود: در ۴،۵ بازی گذشته، تیم شهر خودرو شایسته پیروزی بود، اما به بنا به دلایل مختلف نتوانستیم پیروز شویم. دیدار با سپاهان را که به نوعی بازی فینال برای کسب سهمیه بود، از دست دادیم. این مسئله دو دلیل داشت، نخست اینکه سپاهان از امتیاز میزبانی برخوردار بود و دوم صادقانه بگویم شکل خوب هفته‌های قبل را نداشتیم.

بختیاری‌زاده یادآورشد: بازی با کیفیتی مقابل تراکتور و استقلال انجام دادیم و تفکرمان این بود که در اصفهان بازی را ببریم، اما نتوانستیم شکل بازی خودمان را به نمایش بگذاریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید