بحران جنسی و مدیریت آن در ایران + فایل صوتی دکتر بهنام اوحدی

اخبار سلامت پایگاه خبری صدای معتمد -در سایه بی توجهی متولیان امر بحران انحرافات جنسی بخصوص در فضای مجازی رشد نگران کننده ای داشته است.

عدم آشنایی با مهارتهای زناشویی از جمله عوامل بحران جنسی به شمار می‌رود. فایل صوتی زیر گفتگوی فرید صلواتی با دکتر بهنام اوحدی روانپزشک، رواندرمانگر مشکلات جنسی و زناشویی و مشاور ازدواج و طلاق است که در آن به بررسی بحران و مدیریت مسائل جنسی در ایران پرداخته است.

فایل صوتی دکتر بهنام اوحدی با عنوان بحران جنسی و مدیریت آن در ایران:

 

 

بحران جنسی و مدیریت آن در ایران + فایل صوتی دکتر بهنام اوحدی
بحران جنسی و مدیریت آن در ایران + فایل صوتی دکتر بهنام اوحدی

در ابتدای این فایل صوتی دکتر اوحدی می‌گوید: جامعه در حال بحران اجتماعی است و این اورژانس اجتماعی اگر مهار نشود ممکن است به یک فروپاشی اجتماعی گسترده تبدیل شود.

دکتر بهنام اوحدی در این گفتگو تاکید کرده است: آنچه در این فایل و سخنانش مطرح شده است بخاطر آگاه سازی و پیشگیری از فجایعی است که در حال وقوع است.هدف ما اشاعه فساد و فحشا نیست، هدف ما بازگویی منکرات در جامعه نیست، هدف ما اعتدال جنسی است. ما با آزادی جنسی و هنجار ستیزی جنسی مخالفیم همچنین با سرکوب جنسی نیز مخالفیم.ما با تعادل جنسی موافقیم.

رواندرمانگر مشکلات جنسی و زناشویی و مشاور ازدواج و طلاق ادامه داد: برای خیلی از افراد این سوال مطرح است که آیا جامعه نیاز به آموزش جنسی دارد؟ در پاسخ به این افراد باید متذکر شوم نبود آموزش جنسی بدترین نوع آموزش جنسی است زیرا در این آموزش جنسی خرافات، بدآگاهی و  دانش کاذب جنسی بیشترین نقش را خواهد داشت که موجب انحرافات جنسی و اخلاقی متعددی از جمله روابط ضربدری، روابط گروهی، رابطه با حیوانات، ارتباط با محارم و ارتباط با کودکان می‌شود. مشکلاتی که باید در جامعه ما ریشه کن شود.

دکتر بهنام اوحدی در این فایل صوتی با اشاره به بحران جنسی وانحرافات جنسی، عدم آموزش جنسی را از عوامل این بحران می‌داند. این مشاور ازدواج و طلاق در گفتگو ب...
دکتر بهنام اوحدی در این فایل صوتی با اشاره به بحران جنسی وانحرافات جنسی، عدم آموزش جنسی را از عوامل این بحران می‌داند. این مشاور ازدواج و طلاق در گفتگو ب…

به همین دلیل در این فایل صوتی ما قصد داریم در مورد مدیریت و مهار بحران جنسی در ایران و پیشگیری از اپیدمی‌جنون جنسی در ایران صحبت نماییم.

پایگاه خبری صدای معتمد به زودی فایل دیگری از سخنان دکتر بهنام اوحدی را با عنوان جنون جنسی در ایران منتشر خواهد نمود.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید