با هیات مدیره جدید باشگاه استقلال آشنا شوید

پس از اینکه وزارت ورزش و جوانان با استعفای احمد مددی مدیرعامل سابق این باشگاه موافقت کرد، اعضای جدید هیات مدیره به نام‌های مهدی افضلی، مجتبی عبداللهی، محمد مومنی و مصطفی آجورلو معرفی شدند. آجرلو نیز به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال انتخاب گشت. بدین ترتیب از کادر قبلی مدیریت باشگاه استقلال، تنها پرویز مظلومی‌در هیات مدیره باشگاه استقلال باقی ماند و اصغر ملکیان و احمد مددی از هیات مدیره استقلال خارج شدند.

سوابق اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال به این شرح است:

مجتبی عبداللهی

مجتبی عبداللهی بیشتر عمر مدیریتی خود را در شهرداری تهران گذرانده است. یکی از سوابق مهم مدیریتی او معاونت اجتماعی شهرداری و معاونت خدمات شهرداری است. او همچنین مدیریت کل پشتیبانی، شهردار مناطق ۲۰ و ۷ و مدیریت اداره کل اوقاف استان تهران را برعهده داشته است.

او چندی پیش، قبل از حضور زاکانی به عنوان شهردار جدید تهران از گزینه‌های احتمالی تصدی این جایگاه بود.

مهدی افضلی

مهدی افضلی بیشتر یک چهره فرهنگی است و از رزمندگان دوان دفاع مقدس و جانباز ۷۰ درصد انقلاب اسلامی‌است. او بیشتر عمر مدیریتی خود در عرصه مدیریت فرهنگ و هنر کشور گذرانده است. او سابقه قابل توجهی در مدیریت موسسه توسعه هنرهای معاصر و همچنین مدیریت بنیاد رودکی در کارنامه خود دارد.

محمد مومنی

محمد مومنی که یکی از پیشکسوت‌های قدیمی‌و محبوب باشگاه استقلال است، سابقه قابل توجهی در این باشگاه دارد. مومنی در دوران بازیگری خود، ۲ فصل در جمع آبی‌پوشان حضور داشت و پس از آن لژیونر شد.

هواداران استقلال به او لقب «مومنی کانتونا» را داده بودند. او همچنین در یک دوره مدیریت آکادمی‌باشگاه استقلال را بر عهده داشته است و دارای مدرک فوق‌لیسانس تربیت بدنی و استاد دانشگاه تربیت بدنی شهرک غرب تهران بوده است.

مصطفی آجرلو

مصطفی آجرلو ورزشی‌ترین چهره مدیریتی هیات مدیره باشگاه استقلال است. او سابقه مدیرعاملی باشگاه‌های تراکتور، پاس و استیل‌آذین را در کارنامه خود دارد و در مجموع حضور خود در این ۳ باشگاه افتخارات قابل توجهی در حضور آجرلو به دست آمده است که اکثر این افتخارات در باشگاه پاس تهران بوده است.

در رزومه‌ای که آجرلو برای فدراسیون فوتبال در سال ۹۵ فرستاده بود، مدرک مربیگری فوتبال درجه یک دیده می‌شود. او همچنین دارای مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه امام حسین(ع) است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید