با نیمار، از زبان خودش، بیشتر آشنا شوید

در گفتگوی کانال یوتیوب فوی کلیر با نیمار، او در مورد ویژگی‌‌‌های فردی اش در خارج از زمین فوتبال گفت:«من درباره احترام حرف می‌زنم چون مردم می‌گویند نیمار از خودش از مراقبت نمی‌کند، نیمار اینطور است و نیمار آنطور است. چطور می‌توان بدون مراقبت از خود 12 سال در بالاترین سطح کار کرد؟ هیچکس به این نکته توجه نمی‌کند.»

نیمار سپس با طعنه پرسید:«من می‌دانم که باید از خودم مراقبت کنم، اگر اینطور نبود پس چرا تراپیست فیزیکی و مربی بدنسازی را در اختیار داشتم که عملا 24 ساعت شبانه‌روز با من هستند؟ این افراد به هیچ دردی نمی‌خورند؟»

یکی از حاشیه‌های جدی و تکراری این بازیکن در سال‌های اخیر حضورش در مهمانی‌های مختلف بوده است. نیمار در این باره گفت:«هروقت بتوانم بیرون می‌روم. هروقت ممکن باشد بیرون می‌روم اما زمانی که بدانم فردای آن روز نباید در تمرینات حاضر شوم. من دست از انجام این کارها برنمی‌دارم. مشکل تفریح و مهمانی چیست؟ شما باید من را بر اساس عملکردم در زمین قضاوت کنید. آنجاست که به شما اجازه حرف زدن می‌دهم اما درباره مسائلی که بیرون از زمین انجام می‌دهم…»

نیمار همچنین درباره رفتارش در زمین و تلاش برای پیروزی به هر قیمت در سال‌های ابتدایی فوتبالش اضافه کرد:«من بسیار اشتباه می‌کردم. اگر می‌توانستم چیزی را تغییر دهم، مشخصا رفتار دیگری را برمی‌گزیدم. اما پختگی با بالا رفتن سن به دست می‌آید، هرچند این حرفم نیز به این معنا نیست که در 30 سالگی همه رفتارها بدون ایراد و بالغانه است.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید