با سرپرست جدید و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال آشنا شوید

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال،جمعی از اعضای هیأت رییسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، صبح شنبه به منظور پیگیری امور جاری و برنامه‌ریزی برای دوره سرپرستی با ماجدی دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه اعضا ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید، بر لزوم حفظ انسجام و اولویت‌بندی دقیق کارها تاکید کردند. اعضای هیات رییسه همچنین حفظ آرامش و امنیت خاطر تیم‌های ملی در رده‌های مختلف، علی‌الخصوص تیم ملی بزرگسال در آستانه جام جهانی فوتبال را اولویت شماره یک این فدراسیون اعلام کردند و در راستای تامین زیرساخت‌ها و منابع لازم برای حضور درخشان تیم ملی در این رقابت‌ها به بحث و بررسی پرداختند.

14001130000418 Test NewPhotoFree

سید میرشاد ماجدی نیز در این جلسه، ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیات رئیسه در انتخاب او بعنوان سرپرست، تاکید کرد در این مقطع بطور ویژه نیازمند هم‌افزایی و مشورت همه دلسوزان ورزش و پیشکسوتان و کارشناسان و خبرگان فوتبال کشور هستیم و این اطمینان خاطر را به خانواده بزرگ فوتبال ایران می‌دهیم که نهایت دقت و حساسیت را نسبت به مسایل به کار خواهیم گرفت و انشالله دوره درخشانی را در کنار هم خواهیم ساخت.

ماجدی همچنین افزود: امروز همه ما، فارغ از هر رنگ و دسته‌بندی باید به فکر موفقیت و اهتزاز پرچم سه رنگ کشور عزیزمان باشیم و در فدراسیون رنگی جز رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران وجود نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید