بایرن مونیخ غنوده در صدر بوندسلیگا

امروز و در جریان مسابقات هفته نهم بوندسلیگا  بایرن مونیخ میزبان هوفنهایم بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 4-0 به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا بایرن جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند.

تیم بایرن مونیخ کار را هجومی‌آغاز کرد و توانست در دقیقه 8 توسط سرژ گنابری به گل اول دست پیدا کند اما بعد از بازبینی صحنه مشخص شد که پیش از به ثمر رسیدن گل جمال موسیالا روی مدافع هوفنهایم مرتکب خطا شده است؛ موضوعی که باعث شد گل مردود اعلام شود. اما در دقیقه 16 بالاخره قفل دروازه هوفنهایم شکسته شد. همکاری فوق العاده بازیکنان بایرن مونیخ با پاس زیبای جمال موسیالا برای سرژ گنابری همراه شد و این بار ستاره آلمانی به درستی دروازه حریف را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.01657188

درر دقیقه 30 بایرن مونیخ توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. سماجت توماس مولر و رها نکردن کار توسط او باعث شد که توپ در پشت محوطه جریمه به روبرت لواندوفسکی برسد و این بازیکن با یک ضربه فوق‌العاده و مهار نشدنی دروازه هوفنهایم را برای بار دوم باز کرد.

01657189

در دقیقه 43 روبرت لواندوفسکی می‌توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن در مصافی تک به تک با واکنش فوق‌العاده دروازه بان هوفنهایم همراه شد تا نیمه اول با همان دو گل به سود بایرن مونیخ تمام شود.

هوفنهایم در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشت و عملکرد بهتری نسبت به بایرن مونیخ ارائه داد و حتی در دقیقه 72 می‌توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه جورجینو روتر با اختلاف کم از بالای دروازه نویر به بیرون رفت.

در دقیقه 75 بایرن مونیخ این فرصت را داشت که گل سوم را هم به ثمر برساند اما این بار ضربه کینگزلی کومان با اختلاف از بالای دروازه هوفنهایم به بیرون رفت.

در دقیقه 82 بایرن مونیخ توانست گل سوم را هم وارد دروازه حریف خود کند. اشتباه عجیب کراماریچ، هوفنهایم، اریک ماکسیم چوپوموتینگ را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه خوب گلزنی کرد تا نتیجه 3-0 شود.

این اما پایان کار نبود و بایرن مونیخ توانست در دقیقه 87 گل چهارم را هم وارد دروازه هوفنهایم کند. کینگزلی کومان در مصافی تک به تک با دروازه حریف را برای بار چهارم باز کرد.

چند ثانیه بعد روبرت لواندوفسکی می‌توانست گل پنجم بایرن مونیخ را هم به ثمر برساند اما این بازیکن در مصافی تک به تک و با چاشنی خودخواهی این موقعیت بسیار خوب را از دست داد تا بازی با همان نتیجه 4-0 تمام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید