بایرن مونیخ با گذر از دورتموند در صدر جدول بوندسلیگا

دیشب و در بوندسلیگا، بایرن مونیخ و دورتموند به دیدار هم رفتند. دورتموند بازی را هجومی‌آغاز کرد و خیلی زود به گل اول دست یافت. روی پاس حود بلینگهام، جولین برانت به زیبایی در محوطه آلوفونسو دییس را جا گذاشته و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول تیمش را وارد دروازه حریف کند.

اما بایرن مونیخ خیلی زود موفق به زدن گل تساوی شد. روی اشتباه مت هوملس و برخورد ضربه او به توماس مولر، این ستاره آلمانی در سمت راست محوطه رابرت لواندوفسکی را صاحب موقعیتی کرد تا او با ضربه ای زمینی گل دوم را به ثمر برساند.

01670840

دقایقی بعد و این بار روی همکاری لواندوفسکی و لروی سانه بود که ستاره آلمانی بایرن مونیخ در زاویه ای دشوار می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 26 کینگزلی کومان در سمت راست حرکت کرده و از سد رافائل گریرو گذشت تا صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم بایرن مونیخ شود، اما ضربه او را کوبل به خوبی مهار کرد.

دقایقی بعد کومان از سمت راست باز هم حرکت کرده و فرصت بسیار خوبی برای گلزنی لروی سانه در مقابل دروازه فراهم کرد، اما وینگر آلمانی بایرن مونیخ با بی دقتی تمام این موقعیت را از دست داد.

اما در دقیقه 44 بایرن مونیخ به گل دوم دست یافت. روی اشتباه گریرو در محوطه این کومان بود که در سمت راست صاحب موقعیت شد. ضربه او بعد از برخورد مارکو رویس تغییر مسیر داده و وارد دروازه دورتموند شد تا نیمه اول با برتری 1-2 بایرن مونیخ به اتمام برسد.

اما دورتموند نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی به گل تساوی دست یافت. روی اشتباه دایوت اوپامکانو بود که پاس بلینگهام در سمت چپ محوطه به ارلینگ هالند رسید و این ستاره جوان با ضربه ای فنی و فوق العاده به گوشه دروازه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در دقیقه 58 جود بلینگهام در مرکز محوطه صاحب بهترین فرصت برای زدن گل سوم دورتموند هم شد، اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه بایرن به دایوت اوپامکانو برخورد کرد. در دقیقه 71 این بار ولف شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او در مسیر ورود به دروازه به لوکاس هرناندز برخورد کرد.

01670841

اما در دقیقه 75 و روی هند ناشیانه مت هوملس بود که بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد. کوبل جهت ضربه را تشخیص داد، اما این لواندوفسکی بود که موفق شد دروازه دورتموند را باز کند.

دقایقی بعد و روی ارسال ایستگاهی توسط مارکو رویس بود که بلینگهام فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه سر او به بیرون رفت. در اوقات اضافی کورنتین تولیسو دروازه خالی و بدون دروازه بان دورتموند را کج دید تا در نهایت بایرن مونیخ 2-3 پیروز این دیدار جذاب لقب گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید