بالاخره اینتر میلان هم به دور حذف لیگ قهرمانان اروپا رسید

 اینتر میلان پس از سه پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا، وضعیت مناسبی در جدول گروهش یافت. در مقابل ب شاختار، این

شاختار بود که می‌توانست در همان دقایق ابتدایی به گل اول خود دست یابد، اما دودو در موقعیتی تک به تک در مقابل سمیر هندانوویچ مغلوب شد. اینتر در ادامه روندی هجومی‌به خود گرفت و فرصت‌‌‌های زیادی را از دست داد.

01667761

در دقیقه 22 و بعد از خلق یکی دو موقعیت و روی ارسال یک کرنر، اینتر می‌توانست به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه سر آنرره رانوکیا با حداقل اختلاف ممکن از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 28 اینتر صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول خود شد، اما ضربه سر ادین ژکو از فاصله ای نزدیک را تروبین با عکس العملی خیره کننده دفع کرد. دقایقی بعد فرناندو با ضربه ای فنی از سمت چپ می‌توانست زننده گل اول ساختار لقب بگیرد، اما ضربه او با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.

در اواخر نیمه اول لائوتارو مارتینز در موقعیتی تک به تک فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه شاختار داشت، اما خروج به موقع تروبین مانع رخ دادن این اتفاق شد و نیمه اول پرهیجان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما اینتر نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و بالاخره دروازه شاختار باز کرد. ابتدا ضربه والی و تماشایی لائوتارو مارتینز وارد دروازه شد و این گل به علت خطای مهاجم اینتر مردود اعلام شد. اما در دقیقه 60 اینتر به گل اول دست یافت. ارسال ایوان پریسیچ از سمت چپ و ضربه متئو دارمیان با دفاع خوب بازیکنان شاختار همراه شد، اما در ریباند ادین ژکو با یک ضربه محکم و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول اینتر را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و دقایقی بعد اینتر به گل دوم دست یافت. باز هم ارسال ایوان پریسیچ این بار در دهانه دروازه به ادین ژکو رسید و این مهاجم باتجربه با پروازی بلند موفق شد دروازه شاختار را برای بار دوم نیز باز کند.

01667772

در دقیقه 80 دودو می‌توانست با ضربه ای زمینی اختلاف را به حداقل برساند، اما شوت زمینی او با اختلاف کمی‌به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار مودریک در سمت راست محوطه اینتر صاحب موقعیت شد، اما ضربه زمینی او به دیرک برخورد کرد.

در ادامه اینتر بازی را به خوبی اداره کرد و در نهایت موفق به کسب سه امتیاز حساس این دیدار مقابل شاختار شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید