باقرزاده: من بیشتر از همه پیگیر برگزاری لیگ هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فضل‌الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی در خصوص تعطیلی ۲ هفته‌ای رقابت‌های ورزشی گفت: با توجه به برنامه‌ای که داشتیم قرار بود هشتم آذر رقابت‌های انتخابی تیم ملی در اسلحه‌های فلوره و اپه را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین پانزدهم آذرماه مسابقات انتخابی در هر سه اسلحه در بخش دختران را برگزار کنیم، اما با توجه به اعلام تعطیلی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا فعلاً تا ۱۵ آذر هیچ مسابقه‌ای نخواهیم داشت و منتظریم تا ببینیم نهاد‌های بهداشتی چه دستوری در این زمینه می‌دهند تا پس از ابلاغیه‌های بعدی برنامه هایمان را پیش ببریم.

فضل‌الله باقرزاده درباره انتقادات برخی از ملی‌پوشان شمشیربازی در خصوص برگزار نشدن لیگ، اظهار داشت: باور کنید من بیشتر از همه پیگیر برگزاری لیگ هستم و برای حضور باشگاه‌های مختلف شخصاً با مدیران آنها صحبت می‌کنم اما جدا از این مسائل نگذاشته‌ام ملی‌پوشان دغدغه مسائل مالی را داشته باشند و پیش از این هم گفته بودم که برای چه کسانی از فدراسیون حقوق در نظر گرفته‌ایم که ماهیانه به حسابشان واریز می‌شود.

وی تصریح کرد: شمشیربازی مثل رشته‌های والیبال یا فوتبال نیست که اسپانسر‌ها به دنبال بازیکنان باشند چراکه پخش مستقیم نداریم تا یک حامی‌مالی برای سرمایه‌گذاری مشتاق شود. به همین دلیل شخصا به ملاقات افراد مختلف می‌روم تا برای حضور در لیگ رضایت‌شان را جلب کنم. برای نمونه با استاندار خراسان شمالی و رییس دانشگاه آزاد برای تیمداری این مجموعه‌ها صحبت کردم و حتی همین امروز دبیر فدراسیون با مجموعه نان‌آوران صحبت کرده است تا از حمایت‌های این اسپانسر‌ها برای برگزاری لیگ و حمایت بیشتر از ملی‌پوشان بهره ببریم.

باقرزاده درباره آخرین وضعیت ملی‌پوشان شمشیربازی اسلحه سابر که تست کرونای‌شان مثبت شده بود و هم اکنون در سالن شیرودی در قرنطینه به سر می‌برند، اظهار داشت: هنوز هم شمشیربازانی که از شهرهای‌شان به تهران آمده بودند و تستشان مثبت اعلام شده بود در قرنطینه به سر می‌برند. با توجه به اینکه از آنها به محض رسیدن به تهران تستی کرونا گرفته شد، معلوم است که این ملی‌پوشان در شهرهای‌شان به ویروس کرونا مبتلا شده بودند. از نظر امکانات در این چند روز از هیچ چیزی دریغ نکردیم، ولی هنوز هم برایم جالب است که چرا هیچ‌کدام از این شمشیر بازان علائم بیماری کرونا را ندارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید