باقرزاده: بازیکن کافی برای بازی با تیم سایپا نداریم!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عارف باقرزاده سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر گفت: ما جزو اولین تیم‌هایی بودیم که تمرینات خود را با رعایت شدیدترین موارد بهداشتی شروع کردیم و منتظر بودیم تا مسابقات لیگ شروع شود، اما چون شهر ما یک شهر گردشگری است، کنترل این بیماری در این‌جا خیلی سخت است.

عارف باقرزاده اظهار کرد: با این که ما حتی سخت‌ترین تدابیر را برای حفظ سلامتی بازیکان اجرا کرده بودیم. ما حتی آن پیک بیماری را هم‌ پشت سر گذاشتیم، اما متاسفانه در این تایم نزدیک مسابقات چنین اتفاق ناراحت کننده‌ای افتاد.

وی درباره تصمیم فدراسیون والیبال برای برگزاری بازی تیم‌های سایپا و هورسان در هفته‌ نخست لیگ با وجود تعداد زیاد کرونایی‌های نماینده رامسر، توضیح داد: روز یک‌شنبه ۱۶ شهریور وبیناری در فدراسیون بود که در پایان آن جمع‌بندی آقای داورزنی و عظیمی‌این شد که چون جواب تست تعداد زیادی از بازیکنان و کادرفنی‌ تیم هورسان مثبت شده است.

باقرزاده ادامه داد: بازی‌های این تیم در دو هفته اول لیگ کنسل شود. با توجه به این تصمیم، اعضای مبتلا به کرونای تیم ما قرنطینه شدند و کلا نفرات تیم به شهرهای خود رفتند تا قرنطینه را در خانه‌های خودشان راحت‌تر طی کنند.

او ادامه داد: ما یازدهم شهریور تست دادیم و متاسفانه روز ۱۲ شهریور جواب تست ۸ تا ۹ بازیکن تیم ما مثبت شد و بعد از دو ماه تمرین که دنبال بهترین نتیجه بودیم، الان شرایط سختی داریم و باید مقابل تیمی‌بازی کنیم که ستاره‌های زیادی دارد.

وی تصریح کرد: تنها چند بازیکن جوان در اختیار ما است که آن هم الان در اردو نیستند چون آن‌ها را راهی خانه‌های‌شان کردیم تا در سلامت باشند. متاسفانه در هر پست بازیکن از دست دادیم و کار برای تیم بسیار سخت شد. متاسفانه فدراسیون می‌خواهد بازی را به هر قیمتی برگزار کند.

باقرزاده تاکید کرد: به فدراسیون گفتیم که تیم هورسان به هیچ عنوان دنبال بهانه نیست، اما در این هفته نخست بهتر است فدراسیون با تیم ما راه بیاید چون بازیکن نداریم. من الان در بهترین شرایط تنها می‌توانم ۶ بازیکن را به تهران ببرم و بازی کنم، اما اگر در جریان مسابقه یکی از آن‌ها آسیب ببیند ما نفر جایگزین نداریم! فدراسیون می‌گوید تحت هر شرایطی بازی باید برگزار شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید