باشگاه گل‌گهر امیدوار به رای کمیته استیناف

بالاخره رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر شب گذشته اعلام و این تیم سیرجانی در سه بازی مقابل استقلال، سپاهان و پیکان 3 بر صفر بازنده شد.

باشگاه گل‌گهر که اصلا این رای را قبول ندارد، قصد دارد پرونده را به کمیته استیناف ببرد و امیدوار است رای کمیته انضباطی در این مرحله تغییر پیدا کند چون دفاعیاتی را به کمیته انضباطی ارائه داده که اصلا مورد توجه قرار نگرفته است.

باشگاه گل‌گهر معتقد است رای باید از زمانی اجرا شود که غیرمجاز بودن بازیکن محرز شده، یعنی نتایج بازی‌های گذشته و در زمانی که هیچکس از ماجرا اطلاع نداشته نباید 3 بر صفر اعلام شود. چون در آن زمان غیرمجاز بودن بازیکن احراز نشده بود و باطل نشدن کارت بازیکن هم به همین خاطر بوده است. به همین دلیل از زمان احراز غیر مجاز بودن بازیکن باید این اتفاق بیفتد.

در خصوص تشخیص پلیس فتا مبنی بر غیر واقعی و جعلی بودن مدارک و مستندات نیز باشگاه گل گهر خودش را در این ماجرا دخیل نمی‌داند چون ارتباط مستقیم فدراسیون  فوتبال گابن با فدراسیون فوتبال کشورمان بوده و جعلی بودن یا نبودن آن ارتباطی به باشگاه ندارد. ضمن اینکه تایید مدارک هم بر عهده فدراسیون قرار داشته است.

باشگاه گل‌گهر در این زمینه به مواردی مانند جعل پایان خدمت بازیکنان سرباز استناد می‌کند که بازی‌ها 3 بر صفر نشدند و نتیجه‌ای تغییر نکرد. همچنین این باشگاه معتقد است قوانین نقل و انتقلاتی رعایت شده و از طرفی هر بازیکنی که حضورش ممنوعیت دارد مصداق بازیکن غیر مجاز نیست. مانند آنچه که در بازی سایپا و پیکان رخ داد و کمیته استیناف اعلام کرد اگرچه این بازیکن ممنوع است اما غیر مجاز نیست.

با این تفاسیر باشگاه گل‌گهر امیدوار است با در نظر گرفتن تمام موارد و دفاعیات، رای کمیته انضباطی در کمیته استیناف شکسته شود اما اینکه چه اتفاقی رخ می‌دهد با رای نهایی مشخص خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید