باشگاه فولاد همچنان در انتظار توافق با جواد نکونام است

باشگاه فولاد با انتخاب حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس به جانشینی سعید آذری به سرعت برای آماده سازی تیم فوتبال خود برای فصل آینده دست به کار شده است.

گرشاسبی در دومین روز حضور در سمت مدیر فولاد با جواد نکونام سرمربی قرمزپوشان جلسه‌ای برگزار کرد و طرفین درباره شرایط اداره همکاری به صحبت پرداختند و به نظر می‌رسد نکونام در این جلسه پیشنهاد مالی خود را به باشگاه فولاد ارائه کرده است.

از آن جایی که از بازیکنان اسم و رسم دار فولاد در فصل گذشته قرارداد چهارده نفر به پایان می‌رسد و در شرایطی که عطش بازار ممکن است تعدادی از ستاره‌های این تیم را به سمت خود بکشد(کما اینکه تا به امروز محسن فروزان و فرشاد احمدزاده از این تیم جدا شده‌اند)، فولاد قصد ندارد بیش از این وقت را تلف کند بنابراین توافق سریع با جواد نکونام در اولویت‌ باشگاه است.

اکنون همه چیز برای قرارداد مجدد با جواد نکونام آماده شده مگر آنکه خود قصد دیگری داشته باشد یا طرفین از نظر مالی با یکدیگر به تفاهم نرسیده و فاصله زیادی بین درخواست نکونام و توقع باشگاه فولاد باشد.

اگر نکونام با باشگاه به توافق نرسد در آن صورت فعلا احتمالا مدتی استراحت خواهد کرد چرا که باشگاهی متناسب با جاه طلبی و اسم او باقی نمانده که سرمربی نداشته باشد مگر آنکه تحولات ناگهانی در برخی از باشگاه‌ها رقم بخورد.

حالا پیش‌بینی می‌شود با توجه به نتایج این فصل فولاد نکونام یکی از پرخواهان ترین مربی لیگ در صورت بیرون نشستن باشد که البته این موضوع شاید هرگز اتفاق نیفتد و فولاد و نکونام برای سومین فصل متوالی با یکدیگر به توافق رسیده و باشگاه فولاد نیز با نکونام و گرشاسبی وارد بازار نقل و انتقالات بشود.

عقد قرارداد یا انصراف فولاد از ادامه همکاری با نکونام در حال حاضر مورد توجه همه مربیان، مدیران و تعداد زیادی از بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید