باشگاه تراکتور سازی در راه آماده سازی تیم فوتبالش

در ارتباط با وضعیت باشگاه تراکتور سازی جمشید نظمی‌مدیر عامل آن باشگاه در گفت‌و‌گوئی درباره آخرین وضعیت پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه تراکتور و اینکه آیا مذاکرات برای پرداخت مطالبات استوکس، کنستانت و پاتریک به نتیجه رسیده است یا خیر، گفت: کار پرونده کنستانت و پاتریک تمام شده است و پول آنها را واریز کردیم. فکر می‌کنم امروز هم این پول به حساب آنها بنشیند و پرونده این دو نفر بسته شود. به احتمال 99 درصد پول استوکس را هم تا پایان هفته پرداخت خواهیم کرد، البته به شرطی که این بازیکن هم همکاری کند.

همچنین وی درباره نقل‌وانتقالات این تیم نیز تصریح کرد: ما در این مدت چند بازیکن جدید جذب کردیم، تقریباً تیم را بسته‌ایم و کارمان در نقل‌وانتقالات تمام است.

مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی در پایان در واکنش به این موضوع که از فصل آینده در لیگ برتر قانون تفاضل گل حذف و بازی‌های رو در رو ملاک تعیین جایگاه تیم‌ها خواهد بود و اینکه آیا این موضوع به اطلاع باشگاه تراکتور رسیده است یا خیر، گفت: تا این لحظه هیچ‌کس با ما چنین صحبتی نکرده است. من هم تازه این موضوع را شنیدم، اما همانطور که گفتم تا الان چنین چیزی به ما اعلام نشده و کسی هم نظر ما را نخواسته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید