باشگاه آلومینیوم اراک، شاکی از داوری

پس از دیدار آلومینیوم اراک با پرسپولیس، باشگاه آلومینیوم اراک در اعتراض به داوری آن دیدار  بیانیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

“در جریان بازی شب گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس، دو صحنه واضح (نه مشکوک) داوری اتفاق افتاد که هر بیننده تلویزیونی و افرادی که در هر زاویه‌ای در ورزشگاه آزادی بودند متوجه اشتباه داوری شدند اما کمک داور دوم مسابقه دو اشتباه فاحش انجام داد.

در دقیقه ۳۹ مهرداد بایرامی، مهاجم آلومینیوم اراک در فرصت تک به تک قرار گرفته بود اما اشتباه و تصمیم عجیب کمک داور دوم یک موقعیت مسلم گلزنی را از اراکی‌ها گرفت.

عجیب‌تر اینکه همین کمک داور در دقیقه ۷۶ پرچمی که در نیمه اول به اشتباه بالا برده بود را به ناحق بالا نبرد تا مهاجم پرسپولیس گلزنی کند و سرنوشت بازی را با این دو اشتباه تغییر داد.

تیم فوتبال آلومینیوم در این فصل و بنابر نظر تمام کارشناسان داوری بیشترین ضرر را از داوری کرده و در مسابقات حساسی مقابل حریفان بالای جدولی خود مقابل تیم‌های سپاهان، استقلال، پیکان، گل‌گهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران از داوری متضرر شده که این سریال اشتباهات در بازی هفته هجدهم برابر پرسپولیس نیز ادامه پیدا کرد.

حتی اگر در سه بازی از ۶ مسابقه اشاره شده اشتباهات داوری علیه آلومینیوم اتفاق نمی‌افتاد، این تیم الان جایگاه سوم یا چهارم جدول را دراختیار داشت اما شاید نامه‌هایی که در این فصل بدون جنجال به فدراسیون فوتبال زده شده بی‌تاثیر بوده و ما هم باید مثل برخی‌ها با سروصدا حق خودمان را بگیریم تا به تیمی که دومین سال حضورش در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد، ظلم نشود.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید