باز هم رونالدو، باز هم نجات منچستر یونایتد

تیم منچستریونایتد بعد از پیروزی شیرین مقابل تاتنهام در حالی مقابل آتالانتا قرار گرفت که در شب سوم مرحله گروهی به سختی و با گل دقایق واپسین رونالدو این تیم را در ورزشگاه اولدترافورد شکست داده بود. بازی در خانه آتالانتا اما به مراتب سخت تر از بازی رفت بود و سولسشر یک بار دیگر امیدوار بود که تیمش با درخشش رونالدو سربلند از زمین خارج شود؛ این عادت که شاید برای هواداران یونایتد اعصاب خرد کن باشد اما یک بار دیگر تکرار شد و فوق ستاره پرتغالی یک تنه تیمش را از شکست در ایتالیا نجات داد.

منچستر در بازی امشب هم دستپاچه شروع کرد و تا به خودش بیاید در دقیقه 12 گل خورد. وظیفه جبران این گل طبق معمول به عهده رونالدو بود و این بازیکن در اولین دقیقه از وقت‌‌‌های تلف شده روی پاس فرناندز و با یک حرکت که معمولا فوتسالیست‌ها آن را انجام می‌دهند به زیبایی دروازه حریف را باز کرد تا تیمش بازنده راهی رختکن نشود.

داستان نیمه دوم مشابه نیمه اول بود و آتالانتا یک بار دیگر گل زد؛ این گل در دقیقه 56 توسط زاپاتا به ثمر رسید تا بار دیگر همه نگاه‌ها به جای سرمربی تیم به رونالدو معطوف شود. شماره 7 منچستر که به خوبی از وظیفه سنگینی که به دوشش بود آگاهی داشت تا آخرین لحظه برای جبران گل خورده جنگید و در نهایت مثل نیمه اول، در اولین دقیقه از وقت‌‌‌های تلف شده نیمه دوم، دروازه حریف را باز کرد. کریس این بار با شوتی روی پا از پشت محوطه جریمه دروازه را هدف گرفت و ضربه اش مثل گل بازی رفت درست جایی رفت که باید می‌رفت… به این ترتیب گل تساوی در اوج ناامیدی برای یونایتد به ثبت رسید تا با دبل رونالدو، اوله از شکستی که می‌توانست او را یک قدم دیگر به برکناری نزدیک کند، بگریزد.

عملیات نجات رونالدو در UCL این فصل قابل توجه است. او در دقیقه 95 بازی با ویارئال گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند؛ در بازی رفت مقابل آتالانتا با گل دقیقه 82 او بود که منچستر پیروز شد و امشب هم دوباره در دقیقه 91 شاهد گلزنی این بازیکن بودیم که باعث شد تیمش از شکست 2-1 فرار کند.

 

01660536

 

01660537

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید