بازی فولاد- پرسپولیس در ترازوی کارشناس داوری

پس از برد پرسپولیس در برابر فولاد، حیدر سلیمانی در گفت‌وگویی درباره قضاوت محمدحسین ترابیان در دیدار فولاد خوزستان ـ پرسپولیس اظهار داشت: آقای ترابیان قضاوتی عالی را به نمایش گذاشت. در مجموع چهار صحنه برای ارزیابی قضاوت او قابل بررسی بود؛ دقیقه 41 مهدی عبدی قصد داشت از داور مسابقه پنالتی بگیرد و روی خط محوطه جریمه فولاد خودش را سرنگون کرد که داور به‌درستی بازی را ادامه داد و حتی می‌توانست کمی‌سختگیرانه به عبدی بابت شبیه‌سازی کارت زرد بدهد که تصمیم گرفت با مدیریت بازی، این کار را انجام ندهد.

سلیمانی ادامه داد: گل دوم پرسپولیس که توسط حامد پاکدل به ثمر رسید و فولادی‌ها به آفساید شک داشتند، کاملاً صحیح بود. زمانی که توپ ارسال شد، حامد پاکدل دو گام نسبت به آخرین مدافع فولاد عقب‌تر بود و به‌درستی توانست گل را به ثمر برساند و شکی در این گل وجود نداشت.

در ادامه کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد پنالتی فولاد نیز گفت: اعلام پنالتی برای فولاد کاملاً درست بود. مدافع پرسپولیس قصد خطا روی بازیکن فولاد را نداشت، اما با بی‌احتیاطی یک پشت‌پا به او زد و همین مسئله باعث سرنگونی بازیکن فولاد و به‌درستی پنالتی اعلام شد.

پس از آن سلیمانی با اشاره به گل سوم تیم فوتبال پرسپولیس که توسط عیسی آل‌کثیر به ثمر رسید، خاطرنشان کرد: روی گل سوم پرسپولیس هم باز کار خوب کمک‌داور دوم بازی را دیدیم که عیسی آل‌کثیر با آخرین مدافع فولاد در یک خط قرار داشت و گل به‌درستی به ثمر رسید و هیچ ایرادی وجود نداشت.

سلیمانی همچنین اظهار داشت: داور در این مسابقه اخطارهایی هم به صالح حردانی بازیکن و ایمان مبعلی مربی تیم فولاد داد که به‌دلیل اعتراض‌های آنها کاملاً درست بود و قضاوت بی‌نقصی از او دیدیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید