بازی بزرگ دنیای فوتبال (لیورپول- منچسترسیتی)، برنده نداشت

منچسترسیتی در شبی که دو بار از لیورپول پیش افتاد و هر دو مرتبه نیز برتری خود را از دست داد، در نهایت به تساوی 2-2 برابر این تیم رضایت داد تا همچنان با یک امتیاز برتری صدرنشین بماند.

منچسترسیتی بازی را هجومی‌آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال عرضی گابریل ژسوس بود که رحیم استرلینگ در موقعیتی تک به تک تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه ضعیف او را آلیسون بکر دور کرد.

اما در دقیقه پنج سیتی به گل اول دست یافت. کوین دی بروین پشت محوطه صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به جوئل ماتیپ تغییر جهت داد تا دور از دستان آلیسون وارد دروازه لیورپول شود.

مرسی سایدی‌ها در صدد جبران برآمده و خیلی زود به گل تساوی دست یافتند. ترنت آرنولد در سمت راست صاحب توپ شد و ارسال رو به بیرون او به دیگو ژوتا رسید تا این مهاجم پرتغالی در مرکز محوطه و با ضربه‌ای دقیق به گوشه دروازه، ادرسون را مغلوب کند.

50inocwm

در دقیقه 23 ادرسون با تعلل خود در آستانه زدن گل به خودی بود، اما او در آخرین لحظه و روی خط توپ را دور کرد. دقایقی بعد این بار پاس کوتاه ژائو کانسلو در محوطه به دی بروین رسید و او فاصله‌ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.

ib3mnqke

اما در دقیقه 36 سیتی به گل دوم نیز دست یافت. ارسال دقیق کانسلو از سمت چپ در سمت مخالف به گابریل ژسوس رسید و او بدون یارگیر و با ضربه‌ای زیبا به طاق دروازه گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی نیمه اول استرلینگ روی ارسال زمینی فیل فودن فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما توپ از زیر پای او رد شد و در نهایت نیمه اول با همان برتری 1-2 منچسترسیتی به اتمام رسید.

لیورپول نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم نیز دست یافت. پاس عمقی و تماشایی محمد صلاح در موقعیتی تک به تک به سادیو مانه رسید و او با ضربه‌ای دقیق کار را تمام کرد.

qik3cmmn
igjlgvn0

در دقیقه 52 محمد صلاح باز هم فرصت بسیار خوبی برای گلزنی لیورپول ایجاد کرد، اما ضربه فنی و زیبای دیگو ژوتا از مرکز محوطه با عکس العمل تماشایی ادرسون همراه شد.

دقایقی بعد گابریل ژسوس در موقعیتی بسیار خوب و در شرایطی که می‌توانست پاس هم بدهد خودش در شلوغی محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما ویرژیل فن دایک در نزدیکی خط دروازه توانست توپ را دور کند.

در دقیقه 72 گابریل ژسوس باز هم در موقعیتی که می‌توانست هم‌تیمی‌های خود را صاحب فرصت کند از سمت راست محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در ثانیه‌های پایانی ریاض محرز فاصله‌ای تا زدن گل برتری نداشت، اما ضربه فنی او از بالای دروازه به بیرون رفت و این دیدار حساس با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید