بازی با نساجی و باید‌ها و نباید‌‌‌های پرسپولیس از زبان گل محمدی

در نشست خبری پیش از دیدار تیم پرسپولیس برابر نساجی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال سرمربی پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: این اولین نشست خبری است که ما به عنوان تیم میزبان برگزار می‌کنیم و از این بابت خوشحالیم. فردا نیز اولین دیداری است که در ورزشگاه آزادی در فصل جدید میزبان هستیم و دوست داشتیم که هوادارانمان کنار ما باشند که هنوز این اتفاق رخ نداده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس همیشه به جذابیت فوتبال ما کمک می‌کردند و گرما بخش بازی‌ها بودند. امیدوارم شرایط به نحوی باشد که ما نیز مانند دیگر کشورها بتوانیم شاهد حضور هوادارانمان در ورزشگاه باشیم.

وی افزود: بازی با نساجی برای ما حائز اهمیت است. ما به همه بازی‌هایمان در لیگ به چشم یک فینال نگاه می‌کنیم و فردا نیز باید در دومین فینال به میدان برویم.

همچنین سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: نساجی از تیم‌های خوب لیگ ایران است و فوتبال منسجمی‌را ارائه می‌دهد. گرفتن ۳ امتیاز در بازی فردا برای ما یک اصل است، البته چند مصدوم داریم ولی بقیه بازیکنان آماده هستند.

یحیی گل‌محمدی در رابطه با اینکه تیمش در نخستین دیدار لیگ برابر فولاد در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشت، اضافه کرد: برای آن بازی ما مشکلاتی داشتیم، بازی پیش از آن در عربستان مقابل الهلال هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روحی برای ما خیلی  سنگین بود و شکست در آن دیدار موجب شد تا از نظر روحی و روانی کمی‌دچار مشکل شویم.

گل‌محمدی تاکید کرد: هر چند برخی مشکلات داخلی هم داریم که دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم. در نیمه اول بازی با فولاد خوب نبودیم اما باید عملکردی مانند نیمه دوم مقابل فولاد را مقابل دیگر حریفان هم تکرار کنیم. البته بازی در ورزشگاه آزادی کار را برای ما روان تر می‌کند و به طور حتم فردا فوتبال هجومی‌و همیشگی را از پرسپولیس شاهد خواهید بود.

یحیی گل‌محمدی در ارتباط با تمجید ساکت الهامی‌سرمربی نساجی از پرسپولیس در نشست خبری گفت: او همیشه به من لطف دارد. با توجه به ثبات خوبی که پرسپولیس در این چند سال اخیر داشته هر سال می‌توانیم خودمان را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنیم. هم نسل و هم ذهنیت خوبی در تیم ما حاکم است و همین شرایط باعث شده پرسپولیس حتی برای سال‌‌‌های آینده هم مدعی باشد.

گل‌محمدی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به حریف فردا یعنی نساجی خاطرنشان کرد: آنها مشکلاتی داشتند اما تیم خوبی را برای این فصل جمع کردند و امیدوارم فردا هم شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد مشخص نشدن شرایط مدیریتی باشگاه و عدم انتخاب مدیرعامل گفت: قطعا بلاتکلیفی برای تیمی‌مثل پرسپولیس خوب نیست. در شان و جایگاه پرسپولیس نیست که به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا مدیریتش بلاتکلیف باشد. از وزیر ورزش درخواست دارم که باشگاه را از این وضعیت خارج کند. البته مجید صدری برای حل مشکلات باشگاه تلاش زیادی کرد چرا که از مشکلات آگاه بود.

وی تاکید کرد: امیدوارم شرایط خوب پیش برود اما با این وضعیت صدری در مدیریت باشگاه واقعا تنها است. فقط امیدوارم تصمیماتی گرفته شود که وضعیت باشگاه را روشن کند. این حق هواداران پرسپولیس است که بخواهند وضعیت مدیریتی و سازمانی‌ باشگاهشان مشخص باشد.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید مانند کاوه رضایی تصریح کرد: اگر پنجره نقل و انتقالاتی باز شود گزینه‌هایی داریم که در حال بررسی آنها هستیم اما هنوز پنجره باز نشده و شرایطی هم که برای جذب بازیکنان گذاشته اند کار را سخت کرده است. تیمی‌که می‌خواهد مدعی قهرمانی آسیا باشد باید بازیکنان با کیفیت و به اصطلاح کار در بیار داشته باشد.

گل‌محمدی تاکید کرد: البته  این را هم بگویم که همه تیم ما ستاره هستند اما در شرایط فعلی باید قبول کنیم گرفتن بازیکن خوب خیلی سخت است. به صدری هم گفتم سعی کنند پنجره زودتر باز شود چرا که اگر فرصت نقل و انتقالات تمام شود گرفتن بازیکن آزاد خیلی سخت است. ما فعلا منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی در مورد اعتراض پرسپولیس به تغییر زمین دیدار سپاهان و نفت مسجد سلیمان که این موضوع باعث بیشتر شدن تنش‌ها بین دو باشگاه شد، تصریح کرد:  روی صحبت ما با باشگاه سپاهان نبود. به آن تیم هم یک تاریخ و محل برگزاری بازی اعلام می‌کنند. روی صحبت ما با مسوولان برگزاری مسابقات است.بازی در مسجد سلیمان واقعا سخت است و هر زمان که ما آنجا بازی داریم یک هفته برنامه ریزی می‌کنیم که چگونه سفر کنیم اما با تغییر محل بازی علامت سوال هایی  شکل می‌گیرد که چرا اینگونه برنامه ریزی می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: لیگ ما در بین لیگ‌های غرب و شرق آسیا قوی است و از طرفی داشتن سازمان و برنامه ریزی خوب خیلی می‌تواند به لیگ ما کمک بیشتری کند. همه تیم‌ها دوست دارند در شرایط برابر با هم بازی کنند و این عدالت بین تیم‌ها رعایت شود. امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

گل‌محمدی در مورد عدم رضایت از نحوه تعامل با سازمان لیگ گفت: ما دوست داریم که به تیم ملی کمک کنیم و  همیشه بیشترین کمک به تیم ملی را پرسپولیس کرده است، حتی کریم باقری و مهرداد خانبان را در یکی دو مقطع در اختیار تیم ملی قرار دادیم اما از آنجا که تنها نماینده ایران در آسیا برای بازی با الهلال بودیم ولی کمک خوبی را از طرف فدراسیون ندیدیم.

وی تاکید کرد: حتی زمانیکه بازیکنان ما که از تیم ملی برگشتند خیلی آماده نبودند یکی از آنها خسته بود و یکی دو نفر دیگر هم شرایط بازی نداشتند. حضور باقری و خانبان در تیم ملی دست خودشان است ولی دوست داریم تعامل  با فدراسیون فوتبال دو طرفه باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید